Prodej domu, 350 m2, Praha 4 - Podolí

29 900 000 czk / za nemovitost
+ provize RK

Prodej vily, 350 m2, Praha

Stylový, nadčasový a elegantní rodinný dům, která si uchovává noblesu první republiky… To je dům v pražském Podolí, který si zamilujete!

Dům z r. 1930 má čtyři podlaží, které spojuje krásné centrální schodiště. Takové dnes už málokde uvidíte. Příjemnou a zajímavou atmosféru domu a celkový dojem dotváří nejen množství zachovalých interiérových prvků, např. špaletová okna, parkety, interiérové dveře, atd., ale i vybudovaný ateliér v podkroví, prostorný a členitý suterén s bytem pro zahradníka nebo stále upravovaná a udržovaná zahrada se vzrostlými stromy.

Autorem této nádherné stavby je známý český stavitel a architekt Václav Šindelář, zakladatel vilové čtvrti Dobeška, o kterém v nedávné době vyšla velmi poutavá publikace. V knize je uveřejněno i pár dobových fotografií celého domu.

V současnosti je dům v téměř původním stavu, v minulosti zde naštěstí neproběhly žádné rozsáhlé nekvalitní a necitlivé stavební zásahy. K dispozici jsou i veškeré původní plány a kompletní položkový rozpočet. Vizualizace ve fotogalerii nabízejí možné vnitřní řešení jednotlivých místností.

Dům se nachází na atraktivním místě s obrovským potenciálem. Nabízí se zde široké využití – bydlení pro rodinu nebo pro vícegenerační bydlení, alternativa rezidenčního bydlení v kombinaci s prostory ke komerčnímu využití, firemní sídlo, využití pouze pro komerční účely, atd. Vzhledem k charakteru okolní zástavby je zajímavou možností i rozšíření stávající stavby a vybudování několika dalších bytových jednotek.

Pro bližší informace a pro prohlídku této zajímavé nemovitosti mě, prosím, kontaktujte emailem nebo telefonicky.
Číslo zakázky: 205-NP08110
Město: Praha 4 - Podolí
Ulice: Dvorecká
Počet nadzemních podlaží objektu: 4
Celková plocha: 350 m2
Plocha pozemku: 720 m2
Zastavěná plocha: 125 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Jana Gondeková

Gondeková Jana


 
Tel. na makléře:
+420 606 433 370

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?