Prodej domu, 385 m2, Praha 5 - Radlice

33 499 000 czk / za nemovitost
Cena je včetně provize RK a právního servisu

Prodej , 385 m2, Praha

Dům v Praze 5 v ulici Na Farkáně IV je vhodný jako výborná INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOST. A to buď jako nájemní byty na DLOUHODOBÉ i KRÁTKODOBÉ PRONÁJMY nebo může být také využit jako VÍCEGENERAČNÍ BYDLENÍ..
Jeho celková užitná plocha je 385 m2, velikost pozemku je 531 m2. Hlavní výhodou domu jsou tři samostatné bytové jednotky ve třech patrech se společnou chodbou, společnými suterénními prostory, zahradou s posezením a parkováním.
V letech 2016 až 2018 prošel dům celkovou velmi zdařilou a nákladnou rekonstrukcí. Ta zahrnovala přestavbu vnitřních i vnějších částí domu, přístavbu, zateplení, novou silikonovou fasádu od firmy WEBER, nový plot, úpravu zahrady i příjezdové a vjezdové komunikace. Kromě základních oprav a výměn jako vnitřní rozvody a omítky to byla i nová střecha včetně kvalitního zateplení systémem ISOTEC ELYPAN, střešní krytiny NELSKAMP Finkenberger, klempířských prvků od firmy LINDAB., bezpečnostní protihluková a nerozbitná okna, zabezpečovací systém, STA + příjem digitálního vysílání + satelit s družicemi.
Zahrada prošla také celkovou rekonstrukcí, má dřevěný altán na posezení a zatravněná plocha je pod automatickým zavlažováním. Dům disponuje sedmi parkovacími místy, přičemž dvě jsou v samostatných garážích s vraty od firmy Hormann na dálkové ovládání. Další dvě parkovací stání jsou pod zastřešenou pergolou, kde je i jedno stání pro přívěsný vozík.
V suterénních prostorech domu je společenská místnost s krbem, který je nově vyvložkován, místnost s finskou saunou, technická místnost, skladové prostory, dílna a WC. Jsou zde připraveny také dvě přípojky na pračky. Přípojky na pračky má také každý byt na svém patře.
Byt v prvním nadzemním podlaží o dispozici 3+1, je v perfektním stavu. Má samostatnou koupelnu s vanou a samostatné WC a vestavěné skříně. Z kuchyně je vstup na prostornou terasu s elektrickou markýzou. Kuchyně je od firmy Dušek s vestavěnými spotřebiči AEG. Na oknech jsou elektrické rolety značky Hormann.
Byt ve druhém nadzemím podlaží o dispozici 3+1se zimní zahradou je určen k dodělání již započaté rekonstrukce dle představ nového majitele. V současné době má novou koupelnu se sprchovým koutem, samostatné nové WC, komoru a kuchyni s přístupem do zimní zahrady.
Podkrovní byt o dispozici 3kk má koupelnu s vanou, samostatným WC, kuchyňský kout s jídelnou a přístupem na prostornou terasu s krásným výhledem.
Každá z jednotek má podružný elektroměr i vodoměr na studenou a teplou vodu. Dům má dvě nové kanalizace, z toho jednu na toalety a druhou na koupelny a ostatní odpad. V celém domě jsou veškeré rozvody tepla a vody v mědi. Kondenzační kotel značky Baxi Platinum zajišťuje ohřev vody, topení, všude jsou nové radiátory Buderus. Vzhledem k tomu, že dům je velmi kvalitně zateplen, jeho celkové náklady na vytápění jsou velice nízké. Zahrada má samostatný vodoměr, nehradí se zde stočné. K domu je vybudována nová přípojka plynu a vody, chystá se i nová přípojka elektřiny.
Číslo zakázky: 268-NP01372
Město: Praha 5 - Radlice
Ulice: Na Farkáně IV
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 385 m2
Plocha pozemku: 531 m2
Zastavěná plocha: 150 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Rohový
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: C
Garáž: Ne
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Ludmila Francová

Francová Ludmila


 
Tel. na makléře:
+420 737 473 276

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?