Prodej domu, 509 m2, Praha 8 - Libeň

50 000 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 509 m2, Praha

V rozvíjející se lokalitě Horní Libně v ulici Střížkovská prodáváme velice lukrativní nemovitost s velkým investičním potenciálem. Celý objekt sestává z třípatrové bytového domu s nájemními byty, který se v současné době pronajímá s výnosem 230.000 Kč za měsíc. Bytový dům leží na pozemku se zahradou o rozloze 1006 m2, jehož součástí je stavební parcela.

Udělené stavební povolení

Bytový dům nově získal stavební povolení k nástavbě třetího podlaží (4.patro) a nového podkroví, díky čemuž zde vzniknou 4 nové bytové jednotky, dále pak povolení k nástavbě dvorního křídla a stavbě jednopodlažního zahradního domku s hygienickým zázemím. Nemovitost je tak vhodná jako dlouhodobá investice s možností další výstavby a jistotou návratnosti vložených financí.

Vzkvétající Libeň

Klid a pohoda. Skvělá dostupnost. Do centra blízko. Libeň je půvabná čtvrť s charakterem, která v posledních letech řadí mezi nejrychleji se rozvíjející pražské lokality. Pro současné i nové obyvatele se tak stává atraktivní čtvrtí. Místní specifickou poetiku a genius loci přenesl do svých románů i spisovatel a libeňský patriot Bohumil Hrabal. Ulice jsou lemovány vzrostlými stromy a kouzlo této čtvrti umocňuje prvorepubliková zástavba. Zdejší vilová čtvrť byla svého času vyhlášenou adresou podobně jako pražská Hanspaulka. Libeň navíc poskytuje svým rezidentům vše, co je potřeba ke šťastnému bydlení. Veškeré zázemí, služby, infastrukturu i kousek přírody.

Skvělá adresa – občanská vybavenost i zeleň

Ačkoliv Horní Libeň představuje širší centrum Prahy, objevíte tu nejcennější artikl dnešní uspěchané doby – pohodovou atmosféru. Ochuzeni přitom nebudete o společenský život, který tepe v poklidném a přátelském tempu. Bytový dům stojí v klidné ulici, přímo na cyklostezce. V blízkém okolí se nacházejí školy a školky, Fakultní nemocnice Bulovka, dentální klinika a další zdravotnická zařízení, obchody a potraviny, fitness centra, dvě velká sportoviště, parky a dětská hřiště, psí loučka, restaurace, bistra a kavárny.

Za necelých 15 minut chůze po modré turistické trase se dostane do nádherné přírodní lokality Prosecké skály s vodním pramenem Pekařka a vyhlídkou Emy Destinové. Nejbližší venkovní koupaliště se nachází Na Stírce. Za kulturou můžete vyrazit do Libeňského zámku (3 zastávky tramvaje) nebo Divadla pod Palmovkou.

Výborné dopravní spojení

Snadné a rychlé spojení do centra i dalších klíčových částí města zajišťuje blízké napojení na městských okruh (cca 800 metrů). Zhruba 4 minuty chůze od domu se nachází autobusová a tramvajová zastávka Bulovka. Tramvajové linky číslo 3,6,7,8,10,14,15 a 24 vás rychle odvezou do všech klíčových částí města. I z toho důvodu je investice do této nemovitosti jistotou dobře uložených peněz.
Číslo zakázky: 020-NP08038
Město: Praha 8 - Libeň
Ulice: Střížkovská
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 509 m2
Plocha pozemku: 1006 m2
Zastavěná plocha: 169 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Řadový
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Daniel Červ

Červ Daniel


 
Tel. na makléře:
+420 777 124 392

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?