Prodej domu, 300 m2, Praha 9 - Kyje

19 990 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 300 m2, Praha

Nabízíme k prodeji prostorný rodinný dům v atraktivní lokalitě Prahy – Kyjí, na ulici Broumarská, která spojuje křižovatku ulic Kolbenova, Chlumecká a Českobrodská.
Zastavěná plocha domu činí 128 m2, doplněná je o rozlehlou zahradu o ploše 737m2. Zahrada umožňuje dostatek prostoru pro relaxaci, zahradní párty a tvořivé aktivity.
Dům je celopodsklepený, součástí podsklepení je garáž. V 1. nadzemním podlaží se nachází prostorný byt 2 + kk (velká kuchyň) a prostorná koupelna včetně WC. Ve 2. nadzemním podlaží jsou tři velké pokoje, velká koupelna s toaletou a velká terasa.
Velký potenciál má taky prostorné podkroví, které je připravené k vybudování dalších místností, například pokoje nebo menšího bytu.
Kromě zahrady je na pozemku rozestavěná dvojgaráž a parkovací stání pro 2 – 3 automobily.
Dům se nachází v místě, které nabízí široké možnosti pro podnikání a investice. Díky své poloze a dispozici je ideální pro zřízení zdravotnického zařízení, veterinární praxe, prodejny či kavárny, … Okolí vybízí k procházkám, cyklovýletům (cyklostezky), …, díky zeleni, rybníkům, řeky Rokytky, zámku a jiným historickým památkám, které přispívají příjemné atmosféře.
Doprava je vynikající – vlaková a autobusová zastávka jsou v dosahu, autobusem vystoupíte na 3. zastávce na stanici metra B Hloubětín.
Nabízíme vám šanci získat tento skvělý dům pro pohodlný životní styl a vaše plány. Nezmeškejte tuto příležitost. Kontaktujte nás pro více informací a prohlídku.
Číslo zakázky: 020-NP08010
Město: Praha 9 - Kyje
Ulice: Broumarská
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 300 m2
Plocha pozemku: 865 m2
Zastavěná plocha: 128 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Lucie Matějková

Matějková Lucie


 
Tel. na makléře:
+420 739 081 249

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?