Prodej domu, 153 m2, Rousínov

6 499 999 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 153 m2, Rousínov

Exkluzivně nabízíme k prodeji dům ve velice žádané lokalitě Rousínov jen několik metrů od náměstí a přitom na velmi klidném místě.

Před cca rokem prošla nemovitost kompletní, velice zdařilou a rozsáhlou rekonstrukcí. Rekonstrukce se týkala venkovní fasády, vnitřních omítek, rozvodů vody do plastu, rozvodů topení do mědi, vybudování světlíku v obývací části, kompletní vinylové podlahy, okna, dveře atd.
Prodává se včetně veškerého vybavení a nábytku.

Dům je vytápěn plynovým kondenzační kotel s nízkými provozními náklady. V obývací části je umístěn krb svedený do taktéž nově vyvložkovaného nerezového komínu, který zajistí příjemné teplo po celém domě a navodí příjemnou atmosféru.

Velkým benefitem jsou dvě parkovací místa za domem, který má možnost vstupu z obou stran domu. Ze strany parkovacích míst vstoupíte do části domu, která je v současnosti využívaná k podnikaní a to konkrétně jako kadeřnický salón.

Nový majitel má k dispozici také krásné půdní prostory, ve kterých je možnost zbudování dalších minimálně dvou pokojů a koupelny.

Dopravně se jedná o velmi dobře dostupnou lokalitu, dojezd do Brna je cca 13 minut.
Město Rousínov poskytuje svým občanům vše potřebné, je plynofikováno, má vlastní vodovod a čistírnu odpadních vod, praktického i zubního lékaře, poštu, mateřskou školu, základní školu a je v síti Integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraje, obchody, restaurace, sportovní vyžití, koupaliště a další.

Zajistíme Vám výhodné financování hypotečním úvěrem. Pro zajištění financování jsme připraveni rychle a výhodně prodat vaši stávající nemovitost. Z důvodu dočasného nedodání PENB uvádíme třídu "G", ihned po dodání bude uvedena skutečná třída.
Pro bližší informace mě kontaktujte, s radostí Vás touto nemovitostí provedu.
Číslo zakázky: 268-NP01400
Město: Rousínov
Ulice: Trávníky
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 153 m2
Plocha pozemku: 123 m2
Zastavěná plocha: 123 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Řadový
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Po rekonstrukci
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Voda: Dálkový vodovod
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta, Supermarket, Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Sklep: 10
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Virtuální prohlídka

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Petr Bartoš

Bartoš Petr


 
Tel. na makléře:
+420 604 789 756

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?