Prodej domu, 110 m2, Senec

2 200 000 czk / za nemovitost
Cena je včetně právního a hypotečního servisu. Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Prodej rodinného domu, 110 m2, Senec

Rodinný dům o dvou nadzemních podlaží je vhodný pro větší rodinu. Přízemí je dispozičně řešené jako 3+1 s koupelnou a WC, v druhé části přízemí se nachází garáž s dílnou, do které je vjezd přímo z ulice. Z dílny se dá vystoupat do podkroví a zde je možno vybudovat další bytovou jednotku. Příprava jedné místnosti již je zde započata. Užitná plocha přízemí včetně garáže a dílny je 165 m2.

Dům je suchý, dobře izolovaný, vhodný k případné modernizaci. Před cca 8 lety byla zrekonstruovaná střecha, okna jsou dřevěná špaletová, mnichovská fasáda.

Dům je napojený na elektřinu, plyn, veřejný vodovod a obecní kanalizaci. Vytápění domu je plynovým kotlem, v domě jsou dva komíny na jeden jsou napojena krbová kamna.

Celková výměra pozemku včetně zastavěné plochy domu je 226m2. U domu je menší zahrádka, kde je možné vybudovat posezení.

Dům se nachází v centru obce Senec. Senec je menší vesnice vzdálená cca 5 km od Rakovníka. Za obcí se nachází rybník a rozhledna na Senecké hoře. V obci je Obecní úřad, knihovna, hřiště, hospůdka, obchod se smíšeným zbožím a autobusová zastávka s městskou dopravou. V nedaleké obci Lubná je ZŠ i MŠ.

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat nebo si domluvte prohlídku, ráda vás osobně provedu. S financováním vám pomůže náš hypoteční specialista.
Číslo zakázky: 023-NP06967
Město: Senec
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 110 m2
Plocha pozemku: 226 m2
Zastavěná plocha: 165 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Topení: Ústřední - plynové
Voda: Dálkový vodovod
Odpad: Kanalizace
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Květuše Kostelecká

Kostelecká Květuše


 
Tel. na makléře:
+420 603 267 662

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?