Prodej domu, 300 m2, Slabce

8 000 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 300 m2, Slabce

Nabízíme k prodeji velmi zajímavou nemovitost, která má nejblíže k dispozici asi 5+1. Jedná se o objekt bývalé mateřské školky, který prošel zateplením a kompletní vnitřní rekonstrukcí bez kompromisu. Vznikl tak unikátní soubor místností, kde se na nějaký ten metr čtvereční nekouká. VIDEO: https://youtu.be/3YxAFJAzlgw

Na snímku mapy představuje velký žlutý obdélník hlavní budovu o užitné ploše cca 230 m2, malý čtverec je prostor, kde rekonstrukce doposud neproběhla a může tady být dílna nebo sklad o užitné ploše cca 16 m2. Zelený trojúhelník z boku zahrada, zakoupená od Římskokatolické fary v Petrovicích. Kdo by toužil po velkých latifundiích, patří jim i bledě modré pozemky nahoře, záleží jen na dohodě. A konečně okrové parcely nad a pod hlavní budovou. Patří Pozemkovému fondu se sídlem Husinecká a jsou pronajaté za 5 000 Kč/rok s právem užívání a oplocení. Nebo jsou k mání za cenu 400 000 Kč a budoucí majitel by tak vše zcelil do jednoho funkčního komplexu. Areál má dva příjezdy. Horní přes pozemek mateřské školky, který je opatřen věcným břemenem, přestože je obecní a dolní z místní asfaltové komunikace. Parkovat několik aut za sebou se dá na obou.

Pojďme dovnitř. Na přiložených fotografiích by většina z nás měla aspoň pár zákoutí poznat, tímto zařízením jsme si prošli asi všichni. Celé je to rozdělené na dva podélné pruhy, v tom užším najdeme za vstupními dveřmi chodbu, dvě toalety, dvě koupelny, kuchyni, další chodbu, technickou místnost, malou pracovnu a o něco větší sklad. Jak to na sebe navazuje uvidíte všichni ve videu. V tom širším pruhu najdeme v bývalých třídách velkou ložnici s dvěma šatnami, malou ložnici pouze s postelí a obývací pokoj s rozměry menšího bytu 2+1. Z něho ještě vystoupíme na třicetimetrovou terasu, která nabízí dokonalý výhled na les zvláště při západu slunce. Nemovitosti se prodávají i s vybavením, majitelé si odnesou pouze osobní věci, klece a papouchy. Aby se i oni cítili bezpečně, je objekt napojen na pult centrální ochrany v Rakovníku.

V suterénu najdeme ve směru od dolního vjezdu prostor, který může sloužit jako garáž až na čtyři auta, případně si ho můžete předělat na libovolnou dílnu. Užitná plocha je tady cca 60 m2.

Slabce jsou střediskovou obcí "Balkánu". Tak se tady říká, protože díky nadmořské výšce je tady o něco chladněji v zimě víc sněhu. Jinak tu najdeme základní občanskou vybavenost, kostel, benzinovou pumpu, klasické spolky jako hasiči, myslivci, sportovci, zahrádkáři. Městys zaštiťuje i okolní obce, takže můžeme jmenovat třeba Skotské dny v Kostelíku. Vše jmenované se nachází na okraji Křivoklátských lesů a pár kilometrů od rekreační oblasti Berounky. Takže ideální štace pro rybáře či vodáky. Ale to svoje si tady najde úplně každý.

Volné po vystěhování, prohlídky po dohodě.
Číslo zakázky: 023-NP07841
Město: Slabce
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 300 m2
Plocha pozemku: 305 m2
Zastavěná plocha: 276 m2
Plocha zahrady: 300 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Rohový
Druh objektu: Panelová
Stav objektu: Po rekonstrukci
Energetická náročnost budovy: D
Bezbariérový: Ano
Garáž: Ano
Telekomunikace: Internet
Topení: Lokální - elektrické
Doprava: Silnice, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Odpad: Kanalizace
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Tomáš Jirkovský

Jirkovský Tomáš


 
Tel. na makléře:
+420 739 544 145

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?