Prodej domu, 650 m2, Slaný

15 000 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 650 m2, Slaný

V exkluzivním zastoupení majitele vám představuji uzavřenou dvougenerační rodinnou usedlost v obci Dolín, ležící 3 km od města Slaný a pouze 30 min od Prahy i Mělníka.

Historické kořeny domu sahají až do 18.století. Bývalá fara, následně přestavěná na obytný dům, byla před několika lety velmi důkladně rekonstruována současnými majiteli. V průběhu této opravdu zásadní rekonstrukce vzniklo na historických základech moderní dvougenerační bydlení. V domě se snoubí moderní prvky s historií. Vedle části původních kamenných zdí a ručně tesaných stropních trámů najdete všechny vymoženosti současného života, jako je např. vytápění tepelnými čerpadly nebo solnou jeskyni. Pocit útulnosti a tepla umocňují dřevěné podlahy a krby, umístěné v místech, kde se rodina schází. Vše si můžete prohlédnout na přiložené videoprohlídce.

V rámci rekonstrukce byl dům koncipován jako dvougenerační, obě obytné části poskytují plné soukromí. V případě potřeby jsou propojeny jak uvnitř domu, tak i venkovní terasou, z které je při pěkném počasí krásný výhled na Říp a České středohoří. 10 obytných místností (2 velké kuchyně s obývacím prostorem a krbem, 3 dětské pokoje s hernou, 4 ložnice), 3 koupelny (jedna z nich s vlastním krbem a masážní vanou) a 5 WC poskytuje dostatek prostoru i pro vícečlennou rodinu. Dům je kompletně zateplen.

Obytná část domu je doplněna přízemím s všestranným využitým. Najdeme zde vinárnu pro setkávání s přáteli, kamenný vinný sklípek, solnou jeskyni a dílnu, využitelnou jako garáž.

Všechny části domu jsou přístupné ze zahrady, která nabízí možnosti vyžití pro dospělé i děti :
- velký zastřešený bazén se slanou vodou o rozměrech 8x4m
- pergolu s krbem pro venkovní posezení
- zázemí pro chov drobných domácích zvířat
- bylinkovou zahrádku.
Voda na zalévání je zajištěna z podzemního zásobníku o kapacitě 6m3.

Ze zahrady jdete rovnou do polí, takže vás opravdu nic nebude rušit. Abyste si udělali lepší představu o tom, jak je tady krásně, přikládám několik jarních fotografií.

Pro pohodlné parkování jsou hned u vrat tři krytá parkovací stání.

Obec Dolín je díky budovanému obchvatu Slaného výborně dostupná z Dejvic i Letňan, ve Slaném na náměstí nebo u základní školy jste za 5 minut.

Jste - li milovníci golfu, pak do Beřovic dojedete za 5 minut, na hřiště v Bitozevsi za 30 min bez nutnosti projíždět Prahou.

Pokud vás nabídka zaujala či máte dotazy, zavolejte, rád vám je zodpovím. Pomoc s financováním je samozřejmostí.
Číslo zakázky: 032-NP07888
Město: Slaný
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 650 m2
Plocha pozemku: 1858 m2
Zastavěná plocha: 250 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: D
Garáž: Ano
Telekomunikace: Internet
Topení: Jiné
Doprava: Silnice, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Odpad: Kanalizace
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Radek Grée

Grée Radek


 
Tel. na makléře:
+420 602 560 249

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?