Prodej domu, 195 m2, Šlapanice

3 090 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 195 m2, Šlapanice

Dovoluji si Vám nabídnout k prodeji rodinný dům (dvě č.p.) se dvorem, terasou a velkou slunnou zahradou v obci Šlapanice, okres Kladno. Dům o dispozici 6+1 je určený ke kompletní přestavbě/rekonstrukci podle Vašich představ. Stavbu tvoří větší dům 4+1 (s terasou a půdou) a menší starší dům 2+KK (č.p. 34) , který lze v budoucnu využívat k pronájmu, nebo pro vícegenerační bydlení. Aktuálně lze nemovitost využít k rekreačnímu bydlení.

Největší výhodou domu je klidné umístění a terasa s výhledem do zahrady o ploše cca 746 m2. Zahrada sousedí pouze s malým potokem, bez dalších sousedů. Je také možné odkoupit sousedící pozemek, který navazuje na dvůr a na zahradu a rozšířit pozemek na celkových 2 194 m2. Bydlení poskytuje dostatek prostoru i soukromí. Zahrada nabízí všestranné využití, jak pro zahradničení, tak pro rodinnou zábavu.

Celková plocha všech místností činí cca 160 m2 + terasa cca 15 m2 + velké půdní prostory. Celková plocha celého pozemku je cca 1 087 m2. Dům je samostatně stojící, částečně podsklepený. Hlavní místnosti jsou orientovány do dvora. V přízemí se nachází 3 pokoje (z toho 2 pokoje patří staršímu domu, který nebyl využívaný k bydlení), dále je v přízemí kuchyň, koupelna, oddělené WC, komora, kotelna/prádelna a vstup do sklepa. Horní patro nabízí 3 pokoje, koupelnu, vchod na terasu a schody vedoucí na prostornou půdu. Uvedený půldorys domu v inzerátu kopíruje původní projekt z roku 1956.

Zděný dům je v původním, špatném technickém stavu, určený ke kompletní rekonstrukci, na kterou Vám mohu zajistit prověřenou stavební firmu. Dům je napojený na elektřinu a vodovod, odpad řešen jímkou. Vytápění je zajištěno kotlem na tuhá paliva.

Dům se nachází v historické obci Šlapanice (první zmínka z roku 1318), 10 minut jízdy od města Slaný, 35 minut od Prahy a 3 km od obce Zlonice, kde naleznete veškerou občanskou vybavenost, včetně vlakového spojení. Přibližně 250 m od domu se nachází autobusová zastávka s přímým spojením do Slaného. Okolí je vhodné pro turistiku a cyklistiku.

Přijeďte za námi na prohlídku, ráda Vám tuto cenově výhodnou nemovitost ukážu osobně.

S případnou hypotékou Vám navíc rádi zdarma pomůžeme.
Číslo zakázky: 020-NP06411
Město: Šlapanice
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 195 m2
Plocha pozemku: 1087 m2
Zastavěná plocha: 150 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ano
Topení: Lokální - tuhá paliva
Doprava: Silnice, Autobus
Voda: Dálkový vodovod, Studna
Odpad: Septik, Jímka
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Eliška Andrejši

Andrejši Eliška


 
Tel. na makléře:
+420 776 295 292

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?