Prodej domu, 216 m2, Slavče

7 900 000 czk / za nemovitost
včetně právního servisu, advokátní úschovy a provize RK

Prodej rodinného domu, 216 m2, Slavče

Nabízím k prodeji samostatný dvoupodlažní rodinný dům/chalupu o dispozici 4+1 (216 m2) se zahradou (207 m2) v překrásném kraji Jižních Čech. Dům zůstává kompletně vybavený (kvalitní teakový nábytek, osvětlení Tiffany, nádobí, dekorace, veškeré spotřebiče – lednička, myčka, pračka, vinotéka, zahradní nábytek apod.). Nemovitost se nachází v obci Keblany uprostřed panenské přírody plné malebných lesů, luk a skalních útvarů. Na dohled se rozprostírají Novohradské hory. Necelou půlhodinku vám zabere cesta do Českých Budějovic, Českého Krumlova nebo Třeboně.
Průčelí domu se vstupními vraty vypadá při pohledu z návsi celkem nenápadně, o to víc uvnitř překvapí zajímavým uspořádáním nemovitosti ve tvaru „U“. Za vstupními vraty se nachází kamenný dvorek se zastřešeným posezením a venkovním krbem.
Dům je nově postaven v roce 1993 podle původního vzhledu selského stavení z počátku dvacátého století. Původní majitelé velmi dbali na pečlivý výběr a kvalitu použitých materiálů. Vytápění je zajištěno kombinací tepelného čerpadla s elektrokotlem, který plní funkci záložního zdroje v případě abnormálních mrazů. Součástí vybavení je chytrá technologie umožňující ovládání topení na dálku pomocí mobilního telefonu. Dům je vybaven bezpečnostním systémem s hlášením na mobilní telefon. V domě je zavedena Wi-fi. Nemovitost je napojena na obecní vodovod, kanalizace není v obci zbudována, odpad je odváděn do jímky v kombinaci s trativodem.
V přízemí se nachází prosklená vstupní hala vedoucí do prostorné kuchyně s prosklenou stěnou a s přímým vstupem na zahradu, který odhaluje pohled na zahradu. Ve vstupní hale, v kuchyni, obývacím pokoji i v koupelně je vyhřívaná podlaha. V kuchyni a v obývacím pokoji najdete navíc funkční kachlová kamna. V přízemí se nachází slunná obývací místnost s výhledem na náves, technická místnost a prostorná koupelna s velkou vanou a vitrážovým oknem s výhledem na zahradu.
Dominantou patra je velmi prostorný prosluněný pokoj s menší terasou, ze které je výhled na Novohradské hory. Nadzemní podlaží nemovitosti je vytápěno pomocí klasických radiátorů, v největší místnosti se navíc nacházejí krbová kamna. V patře jsou dále dvě ložnice a samostatné WC se sprchou. Důmyslně řešené vestavěné skříně poskytnou dostatek prostoru pro uskladnění šatstva i dalších věcí. Další možností pro případné skladování méně často používaných věcí je půdní prostor.
Dům je vhodný nejen k sezónnímu ubytování díky klidu a nádherné přírodě s čistým vzduchem, ale vzhledem ke komfortnímu vybavení a zázemí také k celoročnímu bydlení.
Lokalita tohoto kraje vyniká možnostmi celoročního vyžití se zajímavou nabídkou volnočasových aktivit (turistika, sportovní a kulturní akce apod.). Zdejší okolí patří k nejvýznamnějším nalezištím vltavínů v ČR.

Více k dispozici napoví virtuální 3D prohlídka, která je součástí inzerátu (doporučuji shlédnout).
V případě Vašeho zájmu se těším na prohlídku, která se bude konat pouze o víkendech.
Číslo zakázky: 020-NP06219
Město: Slavče
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 216 m2
Plocha pozemku: 209 m2
Zastavěná plocha: 216 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: V bloku
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Odpad: Trativod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Virtuální prohlídka

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Alexandra Nováková

Nováková Alexandra


 
Tel. na makléře:
+420 606 843 905

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?