Prodej domu, 162 m2, Smolné Pece

3 000 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 162 m2, Smolné Pece

Ve výhradním zastoupení vám nabízím v podhůří Krušných hor pozemek s rozlohou 3496 m2 s domem o podlahové ploše 147 m2 (včetně technických místností a garáže). Nachází se v centrální části obce Smolné Pece, 10 minut od Nejdku a 15 minut od Karlových Varů. Do 30 minut se dostanete na sjezdovky, běžky či trialy na kola (Plešivec, Klínovec). Tento zděný dům s kamennými základy je možné přestavět na 5+1 nebo 5+kk. Z oken je krásný výhled na přilehlou zahradu s kopci v pozadí.

Dům je vystěhovaný a ideální pro celkovou rekonstrukci. Na přiložených vizualizacích je možná podoba s minimálními stavebními úpravami, kde je vidět i jeho dobrá dispozice a světlost. Součástí pozemku je příjezdová cesta, která umožňuje bezproblémový příjezd až před dveře. Z druhé strany pozemku je z jiné vedlejší komunikace vjezd do zahrady.

Na zahradě jsou vzrostlé ovocné stromy a má velký potenciál například pro pěstitelské využití. Na pozemku se nachází dost vody, takže je vhodný i k vybudování malé vodní nádrže nebo koupacího jezírka. Pod domem se pozemek mírně svažuje dolů. Část pozemku nad domem je zalesněná (1017m2), za domem je tak soukromí. Ve svahu je vytvořen vlhký sklípek, vhodný například na skladování zeleniny. Vedle domu je dřevěná kůlna a ve spodní části pozemku se nachází původní včelín.
V dochozí vzdálenosti se nachází vlak (15 minut) a hospoda, dětské hřiště a víceúčelové hřiště (2 minuty).
Číslo zakázky: 270-NP00225
Město: Smolné Pece
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 162 m2
Plocha pozemku: 170 m2
Zastavěná plocha: 170 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Martin Niewiak

Niewiak Martin


 
Tel. na makléře:
+420 721 731 433

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?