Prodej domu, 136 m2, Strojetice

4 950 000 czk / za nemovitost
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií

Prodej rodinného domu, 136 m2, Strojetice

Klid. To je to první, co vás napadne při příjezdu do této malebné středočeské vesničky. Připočtete-li k tomu umístění domu na konci ulice v klidu a zeleni, dobrou dojezdovou vzdálenost od větších měst v okolí i od hlavního města, vaší pohodové rekreaci ani trvalému bydlení již nic nemusí stát v cestě. Děti si mohou bezstarostně hrát na velké zahradě nebo na dětském hřišti v blízkosti domu. Pro sportovce je zde velké multifunkční hřiště a napojení na cyklostezky. Uprostřed obce se nachází krásný udržovaný rybník s možností posezení. A komu by byl rybník málo, určitě ocení vodní nádrž Švihov vzdálenou jen pár kilometrů či nádrž Trnávka s možností koupání.
Dům o užitné ploše 136 m2 a dispozici 4+1 se nachází na pozemku o celkové rozloze 1292 m2. V přízemí domu se nachází obývací pokoj (21,6 m2), kuchyně (14,3 m2), ložnice (14,6 m2), koupelna (4,5 m2), samostatné WC, technická místnost. V prvním patře naleznete dvě ložnice (10,5 m2 a 14,2 m2, průchozí) a volný půdní prostor (23 m2). U domu se dále nachází krytá pergola s posezením. Na zahradě je k dispozici starší zastřešený bazén. Kutilové či ti z vás, kdo byste rádi spojili bydlení s podnikáním, jistě oceníte přidružený velký objekt dílny/garáže.
Dům je napojen na vlastní studnu, septik. Vytýpěn je elektrokotlem Protherm s přidruženým kotlem na tuhá paliva. Střešní krytina je keramická pálená taška. Okna jsou plastová, dvojskla.
Dům je v původním stavu a vyžaduje částečnou rekonstrukci. Kompletní technická inspekce vypracovaná nezávislým architektem je k dispozici.

Pokud vás naše nabídka zaujala, budeme se na vás moc těšit na prohlídce.
Číslo zakázky: 205-NP07340
Město: Strojetice
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 136 m2
Plocha pozemku: 1292 m2
Zastavěná plocha: 124 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Odpad: Kanalizace, Čistička odpadních vod pro celý objekt
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Marie Jenišová

Jenišová Marie
RE/MAX Alfa
Spálená
11000 Praha 1
Tel. na makléře:
+420 739 486 487

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?