Prodej domu, 94 m2, Struhařov

8 650 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 94 m2, Struhařov

Exkluzivně nabízíme samostatně stojící novostavbu bungalovu o velikosti 4+kk, šatna, koupelna, technická místnost se strojovnou a log jednotkou pro optimalizaci dávkování tepla tepelným čerpadlem do podlahového topení a přípravnou teplé vody, předsíň, půda (pro skladování, ne bydlení).

Prodávaný pozemek, na kterém je dům postaven, má ideální velikost 976 m2. Venkovní rozměry domu činí 13,6 x 8,7 m.(118 m2), vnitřní plocha 108 m2. Stavební materiál byl použit Ytong 300. Díky zateplení 180 mm kontaktní fasádní zateplení XPS Foam splňuje standard třídy Úsporná. Dům byl dokončen tento rok a také kolaudován. Objekt má číslo popisné a splňuje všechny normy a požadavky dle podmínek dotčených orgánů vyjadřujících se ke stavbě.

Lokalita: klidná malá obec, ležící 10 km od Benešova. Napojení na D1 k exitu 41 = 12 km., najbližší MŠ a ZŠ v Chotýšanech (3 km) je zapojena ve vzdělávacím mezinárodním programu Step by Step. Nejbližší ČD stanice Lísek je vzdálena 3,5 km (trať Vlašim - Praha přes Benešov), lékař 3 km, pošta 3 km.

Poloha domu: stavba se nachází na jižním okraji obce a dle ÚP na úplném okraji zastavitelného území s volným výhledem do zvlněné krajiny a zeleně s vrcholem Homolka. Pozemek je zcela rovný, oplocený a nenachází se v povodňovém pásmu.

Technické inf.: vysoký úsporný energetický standard je krom tepelného čerpadla Mitsubishi typ vzduch-voda, výkon 8kW, en. efektivita A++ s integrovanou inteligentní regulací i via WiFi, dosažen foukanou celulozovou izolací na stropech (na půdě) a okny s izolačními vakuovanými trojskly plněnými argonem (součinitel prostupu tepla Uw 0,7kW/h)

Příjezdová komunikace: po asfaltové silnici ve vlastnictví SČ kraje a dále po komunikaci v podílovém spoluvlastnictví 3 vlastníků připojených RD (nyní nezpevněná, v plánu je asfaltový povrch z výdajů prodávajícího).

Sítě: vodovod zaveden do objektu, elektřina 230/400, ČOV (čistička) 4 m³ s nádrží na přečištěnou vodu pro zavlažování zahrady.

Další specifikace : krytina střechy Betonová taška KM Beta. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a vstupem na terasu (postaveno), parkování na zpevněné ploše (postaveno). Ložnice se vstupem do šatny, 2 rozměrově stejné dětské pokoje, probarvená omyvatelná silikonová fasádní barva Baumit.

Hodnocení: Dům ideální velikosti s dostatečným pozemkem. Pozitivní je úsporný provoz, klidné místo, žádný průmysl v okolí a minimálním pohyb osob i vozidel.
Číslo zakázky: 061-NP02253
Město: Struhařov
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 94 m2
Plocha pozemku: 976 m2
Zastavěná plocha: 119 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Novostavba
Energetická náročnost budovy: C
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Milan Gavenčiak

Gavenčiak Milan
RE/MAX 4 You II
Kolbenova
19000 Praha 9 - Vysočany
Tel. na makléře:
+420 739 500 614

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?