Prodej domu, 106 m2, Studeněves

8 850 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 106 m2, Studeněves

Hledáte moderní rodinné bydlení se zahradou s dobrou dostupností do Prahy a ideálně kousek od Slaného? Pak vás možná zaujme nabídka prodeje poloviny velmi atraktivního rodinného dvojdomu se zahradou, vymezeném jako bytová jednotka s pozemkem.
Jedná se o moderní novostavbu bungalovu postavenou v roce 2019. Samotná jednotka nabízí praktickou dispozici 4+kk s prostornou terasou, parkovacím stáním na pozemku a příjemnou zahradou. Hlavní obývací prostor i terasa a přední část zahrady jsou orientovány jižním směrem, což zajišťuje dostatek slunce po celý den. Dispoziční uspořádání jednotlivých místností je nejlépe patrné z vizualizace ve fotogalerii.

V rámci celé stavby i ve vnitřním vybavení jsou použity nadstandardní kvalitní materiály s nadčasovým designem a nejsou zde již zapotřebí žádné další investice. Zbývá pouze namontovat vnitřní výplně uliční části oplocení, které jsou již zakoupené. Nemovitost má díky své úsporné energetické třídě B velmi nízké náklady na vytápění a celkový provoz.

Dům byl postaven v rámci developerského projektu nové zástavby části obce, což vytvořilo jakousi rezidenční "čtvrť" především s mladými rodinami. Studeněves leží necelé 2km od Slaného, pouhých 20minut jízdy autem na letiště Václava Havla a je velmi žádanou lokalitou pro rodinné bydlení.

Pro více informací k této atraktivní nemovitosti mě neváhejte kontaktovat.
Číslo zakázky: 023-NP07328
Město: Studeněves
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 106 m2
Plocha pozemku: 527 m2
Zastavěná plocha: 126 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Řadový
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Novostavba
Energetická náročnost budovy: B
Garáž: Ne
Odpad: Kanalizace
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Michaela Motyčková

Motyčková Michaela


 
Tel. na makléře:
+420 605 889 330

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?