Prodej domu, 413 m2, Světice

16 000 000 czk / za nemovitost
Včetně realitních služeb, právních služeb a advokátní úschovy.

Prodej rodinného domu, 413 m2, Světice

Nemovitost k prodeji je na konci slepé ulice, na jižním okraji obce Světice, 3 km jižně od centra Říčan.
Nízkoenergetický patrový dům 8 + kk se sedlovou střechou s krytinou Bramac byl postaven v roce 2000 z cihel Porotherm a je zateplen minerální vlnou.
V přízemí disponuje předsíní, obytnou halou s jídelnou volně navazující na kuchyňský kout a velký obývací pokoj se stropem tvořeným betonovým monolitem a se vstupem do samostatného pokoje. Dále z centrální chodby se vstupy do spíže, komory, do koupelny s WC a s betonovým, dřevem obloženým schodištěm do patra.
Obytná plocha přízemí 132,5 m2. Na halu a obývací pokoj venku navazuje terasa s 37,8 m2 do zahrady. Na boku domu je garáž 23,2m přístupná i z předsíně, s dlážděným zastřešeným parkovacím stáním před vraty.
V patře je centrální hala, velká ložnice s přístupem na balkon, pět pokojů, šatna a další dvě koupelny s WC. Velká koupelna s rohovou vanou a menší se sprchovým koutem pro druhou polovinu domu.
Obytná plocha patra je 145 m2 včetně balkonu 4.5 m2.
Nad patrem je dále zateplený půdní úložný prostor o ploše 70 m2 a dům je podsklepen v části pod garáží plochou 43 m2.
Podlahy domu jsou plovoucí kombinované s dlažbou, okna dřevěná Eurookna.
Přízemí je z převládající části vytápěno podlahovým topením, v jídelně doplněno krbem obloženým pískovcovými kameny, koupelny navíc topnými žebříky, patro plochými topnými tělesy. Zdrojem tepla a teplé vody je tepelné čerpadlo se zemními vrty a solární kolektory na střeše.
Komfort v letním počasí ve společných prostorách, v ložnici a pokojích se střešními okny je zajištěn klimatizací se zdrojem chladné vody pro vnitřní chladící cirkulační jednotky (Fan-Coil) z vrtu tepelného čerpadla (tzv. volné chlazení). Celý systém vytápění a chlazení je ovládán přes systém měření a regulace.
Výše uvedené špičkové technologie snižují cenu nákladů na energie celého domu s nadstandardním komfortem na cenu za energie u většího bytu.
Dům je připojen k elektřině, kanalizaci, obecní přípojce vody a má vlastní nádrž na dešťovou vodu. V domě používaná pitná voda je z vlastní vrtané studny nerezovým rozvodem.
Oplocený pozemek okolo domu o celkové výměře 1000 m2 je z přední části dlážděn, za domem jej tvoří zatravněná udržovaná zahrada se vzrostlými stromy, v zadní části zahrady s chatkou, altánem a posezením u krbu. Sečení trávy je zajištěno automatickou sekačkou Husqvarna.
Nemovitost je poslední stavba na okraji obce na hranici katastrálního území, tedy v budoucnu již nebude v blízkosti další výstavba.
Obec Světice leží v těsné blízkosti města Říčany kde je dostupná veškerá občanská zajištěnost. Přímo z obce je velice dobrá dostupnost do Prahy autem po D1 za 20 minut do centra, autobus do Prahy jezdí každou hodinu a vlak jezdí ve špičce 4x a mimo špičku 2x za hodinu.
Dům se prodává včetně nábytku a vybavení dle fotografií, dohoda o vyklizení je možná také.
Průkaz PENB se skutečnou energetickou třídou je zadán k vypracování.
Doporučuji prohlídku, dům a místo vás nadchne.
Číslo zakázky: 020-NP06572
Město: Světice
Ulice: Větrná
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 413 m2
Plocha pozemku: 1000 m2
Zastavěná plocha: 201 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: C
Garáž: Ne
Voda: Rozvod studené a teplé vody, Studna
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Jiří Brach

Brach Jiří


 
Tel. na makléře:
+420 733 141 550

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?