Prodej domu, 264 m2, Svinaře

7 490 000 czk / za nemovitost
včetně provize RK a právního servisu

Prodej rodinného domu, 264 m2, Svinaře

Hledáte ideální místo k bydlení v klidu venkova, krásné přírodě a dostupné vzdálenosti do 30km od Prahy či 17km od Berouna ?
Pak si nenechte ujít tuto zajímavou nabídku praktického rodinného domu v obci Lhotka u Svinař, jehož dostavbu původní majitelé nestihli dokončit a nyní čeká na ty, kteří využijí jeho velký potenciál pro své vysněné bydlení.

Velkorysý obytný prostor, možnost dvou generačního bydlení, velká zahrada s JZ orientací, ideální poloha v dosahu přírody a okraje Prahy - to jsou hlavní benefity této zajímavé nabídky. Dvě nadzemní podlaží + obytné podkroví a sklepní prostory o celkové užitné ploše 264 m2. K tomu garážové stání 18 m2 a zahrada o velikosti 1 154 m2, která nabízí dostatek soukromí pro odpočinek a především celodenní slunce. V přízemí se nachází velký obývací pokoj s JZ orientací a výhledem do zahrady. Dále prostorná kuchyň s přístupem na venkovní terasu a koupelna s oddělenou toaletou. Celková plocha 86 m2 vč. terasy. V 1. patře najdete obývací pokoj s kuchyňských koutem a dvě ložnice, terasu s přístupem z chodby a koupelnu s toaletou a el. bojlerem. Celková plocha 79 m2 vč. terasy. V podkroví se nachází velice útulný pokoj s dřevěným obložením, nádherným výhledem do přírody a lze ho využít jako dětský pokoj, hernu, pracovnu, či ateliér. Dále je zde prostorná galerie, kterou lze stavebně upravit např. jako šatnu či menší pokoj. Součástí je také toaleta. Celková plocha 33 m2. Široké možnosti úložných a skladovacích prostor ještě rozšiřuje podsklepená část domu s praktickým přístupem z domu i ze zahrady. Celková plocha 66 m2.

Interiér domu poskytuje dostatek prostoru pro praktické a pohodlné bydlení početné rodiny. Vytápění je v tuto chvíli řešeno kamny na tuhá paliva v kombinaci s el. přímotopy. Projekt však počítá s instalací plyn. kotle pro ohřev vody i vytápění pomocí ústředního topení. Dům je připojen na plynovod, má dostatek vody z vlastní studny (možné připojení na obecní vodovod v řádech měsíců), odpad je sveden do žumpy.

Potřebnou vybavenost a dopravní spojení do Prahy najdete v blízkých Svinařích či Řevnicích, krásnou přírodu a klid všude kolem. Za účelem kolaudace je třeba provést finální stavební úpravy dle projektu v souladu s podmínkami SÚ. Stavební povolení je platné do 12/2025. Bližší informace a technickou dokumentaci rád poskytnu na vyžádání.

Pokud hledáte praktický dům s dostatkem prostoru, velkou zahradou, blízko přírody a daleko od ruchu velkoměsta a láká Vás možnost doladit si jeho interiér do posledního detailu i včetně barvy fasády, pak může být tato nabídka ideální volbou právě pro Vás. Pomohu Vám i se zajištěním výhodného financování.

Proto mi neváhejte zavolat, rád Vám tento zajímavý dům osobně představím.
Číslo zakázky: 023-NP07770
Město: Svinaře
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 264 m2
Plocha pozemku: 1284 m2
Zastavěná plocha: 110 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Ve výstavbě (hrubá stavba)
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ano
Telekomunikace: Telefon, Internet
Topení: Lokální - tuhá paliva
Doprava: Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Voda: Studna
Odpad: Jímka
Plyn: Plynovod
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta, Supermarket
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Sklep: 66
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Martin Dudek

Dudek Martin


 
Tel. na makléře:
+420 603 212 387

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?