Prodej domu, 240 m2, Svojetín

7 990 000 czk / za nemovitost
včetně právního servisu a provize RK

Prodej rodinného domu, 240 m2, Svojetín

Hledáte rodinný dům pro velkou rodinu, vícegenerační dům nebo hledáte prostory pro realizaci vlastního penzionu? Toto místo je pro Vás jako stvořené.

Přijměte pozvánku a prohlídněte si dům ve 3D vizualizaci.

Exklusivně Vám nabízíme rodinný dům o celkové rozloze 463 m2, který je situačně řešen jako 6+1. V přízemí se nachází obytná část s kuchyní, velká koupelna, prostorná předsíň, víceúčelová místnost a dva úložné sklady. V 1. patře jsou k dispozici 4 pokoje, z nichž k jednomu náleží i šatna, dále je zde i WC a prostorná světlá hala. Hlavní obytná část má 240 m2, prostorná půda vhodná k přestavbě dalších 123 m2, sklep o ploše 50 m2 a dalších 50 m2 zastřešená terasa s krásným výhledem do zeleně. Na pozemku se nachází další stavba, která je aktuálně využívána jako sklad a je v původním stavu. K rodinnému domu náleží rozlehlý pozemek o celkové ploše 3646 m2, který je celý v zastavitelné oblasti.

Dům prošel v roce 2021 kompletní a velmi povedenou rekonstrukcí – stačí dodělat pouze fasádu. Vytápění domu řešeno elektrokotlem s podlahovým vytápěním + krbová kamna. Dům je napojen na elektřinu a obecní vodovod, kanalizace svedena do jímky – obec aktuálně buduje kanalizaci a bude možné se připojit.

Dům je situován v obci Svojetín. Obec se nachází zhruba 12 km od města Rakovník. Žije zde cca 368 obyvatel. V obci je k dispozici vlakové spojení směr Rakovník, Louny, Most, Litvínov a také autobusové spojení. Obec je v těsné blízkosti nájezdu na dálnici R6.

Nemovitost je možné financovat hypotečním úvěrem, který vám v případě zájmu zdarma vyřídíme. V případě zájmu o prohlídku si konkrétní termín rezervujte, prosím, u makléře nemovitosti.
Číslo zakázky: 023-NP06665
Město: Svojetín
Počet nadzemních podlaží objektu: 4
Celková plocha: 240 m2
Plocha pozemku: 3646 m2
Zastavěná plocha: 190 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Po rekonstrukci
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Odpad: Kanalizace, Čistička odpadních vod pro celý objekt
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Virtuální prohlídka

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Tomáš Veselský

Veselský Tomáš
RE/MAX G8 Reality 2
Rohanské nábřeží
18600 Praha 8 - Karlín
Tel. na makléře:
+420 720 759 797

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?