Prodej domu, 235 m2, Tábor

6 920 000 czk / za nemovitost
Cena včetně právního servisu a služeb

Prodej rodinného domu, 235 m2, Tábor

Exkluzivně nabízíme prodej samostatně stojícího dvougeneračního domu o dispozici 3+1 a 2+kk, stojící na parcele o výměře 1 420 m2 v Táboře - Náchod, kde žije přibližně 33 tisíc obyvatel. Dům, přístupný po zpevněné a městské komunikaci, se nachází mezi rodinnou zástavbou. Je umístěný samostatně s orientací na východní, jižní a také západní stranu. Zároveň je v dobrém stavebně-technickém stavu a stojí v klidné části města. Jedná se o lukrativní a žádanou oblast ve městě Tábor.

Parcelní plocha o výměře 1 420 m2 je dispozičně rozdělena: 455 m2 zastavěná plocha a nádvoří (149 m2 zastavěná plocha a 306 m2 nádvoří), 59 m2 dvougaráž s úložným prostorem (sklípek), 907 m2 okrasná zahradní plocha.

Dispoziční řešení dvougeneračního domu:
Přízemní patro o obytné ploše 104 m² s dispozičním řešením 3+1 (popř. 4+kk): prostorná kuchyň, tři místnosti, zádveří, malá hala, koupelna s oddělenou toaletou a dvě komory. Po dřevěném schodišti z haly vstoupíte do prvního patra, kde je samostatná bytová jednotka 2+kk o obytné ploše 88 m² + 43 m2 terasa s výhledem do zahrady: kuchyňský kout s obývací místností a komorou, jedna obytná místnost, předsíň a koupena s oddělenou toaletou. Z přízemí je přímý vstup po betonovém schodišti do sklepního prostoru o ploše 20 m2. Zde je umístěn kotel na tuhá paliva nebo elektrokotel a expanzní nádoba na vodu.

Dům je napojen: na městskou kanalizaci, vodovodní řád nebo studnu na zahradní ploše, elektřinu (možnost topení). Podlahy obytných místností: beton, koberce a PVC. Koupelny a toalety jsou obloženy keramickým obkladem a dlažbou. Opláštění domu: špaletová okna. Střecha: valbová - členitá z pálených tašek. Elektřina a odpady jsou v původním stavu, včetně litinových radiátorů v místnostech, které jsou v dobrém technickém stavu.

Na zastavěné ploše 59 m2, vedle domu, stojí dvougaráž a úložný prostor (sklípek), ke kterým je příjezd z místní asfaltové komunikace.

Okrasnou zahradní plochu tvoří nízké jehličnaté stromy, traviny a kleče.

Výhoda nemovitosti: prosvětlené a prostorné místnosti, umístění nemovitosti v žádané lokalitě, vzdálenost do Prahy (E55 - cca 75 km) nebo do Českých Budějovic (E55 - cca 50 km), vlakové nebo autobusové spojení z Tábora směr Praha, Benešov nebo České Budějovice, autobusová zastávka v blízkosti domu (cca 20 m), vodní nádrž Jordan (rybolov, koupání, turistická oblast).

Vhodná nemovitost: dvougenerační bydlení nebo možnost pro podnikání.
V okolí kompletní občanská vybavenost: školka, základní a střední školy, hřiště, zimní stadion, nákupní řetězce, zoo a botanická zahrada, nemocnice, vlak a autobus.

V případě zájmu o další informace nebo objednání prohlídky nemovitosti kontaktujte přímo makléře nabídky.
Číslo zakázky: 059-NP06302
Město: Tábor
Ulice: Benešovská
Číslo podlaží v domě: 2
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 235 m2
Plocha pozemku: 1420 m2
Zastavěná plocha: 455 m2
Plocha zahrady: 859 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ano (59 m2)
Telekomunikace: Internet
Topení: Ústřední - tuhá paliva, Ústřední - elektrické
Doprava: Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Voda: Zdroj pro celý objekt, Dálkový vodovod, Studna
Odpad: Kanalizace
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta, Supermarket, Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Terasa: 43
Sklep: 20
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Ilona Černá

Černá Ilona


 
Tel. na makléře:
+420 604 760 411

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?