Prodej domu, 100 m2, Tichonice

3 590 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 100 m2, Tichonice

V zastoupení majitele vám představuji prodej venkovského rodinného domu s oplocenou zahradou o velikosti 414 m² v obci Soušice. V současné době dům nabízí obydlenou dispozici 1+1 o celkové ploše 35 m², kterou je možné ihned plně užívat. Jedná se o vstupní místnost s kuchyňkou a odděleným sprchovým koutem. Druhá obytná místnost s dřevěnou podlahou je nyní využívána za účelem přespání a relaxace, přičemž v chladnějších měsících zde tepelnou pohodu zajišťují samostatná kamna.
Vedle místnosti s kuchyní se nachází další místnost, která je součástí rodinného domu a je využívána jako dílna. Půdní prostory nejsou nyní zobytněny, nicméně nabízí se zde možnost rozšíření obytné plochy do celého domu, přičemž touto úpravou můžete získat 100 m2 (viz. přiložené půdorysy a vizualizace).
V domě jsou částečně původní rozvody elektřiny, nové rozvody vody a suché WC. Dům je napojen na obecní vodovod, odpady z umyvadla a sprchového koutu jsou svedeny do trativodu. Obec má nyní vydané stavební povolení na kanalizaci a ČOV, přičemž realizace by měla být zahájena v r. 2024. Příjezd k domu je zajištěn po obecní asfaltové komunikaci a parkování je možné přímo před domem na obecním pozemku.

Součástí prodeje je také rozsáhlý travnatý pozemek o velikosti 1539 m², který umožňuje přístup k řece Sázavě. Pozemek se nachází 300 m od domu a přístup je zajištěn po obecní asfaltové komunikaci.

V obci Soušice, která se nachází pouhých 35 minut jízdy z Prahy a 5 km od sjezdu z dálnice D1, na vás čeká klid a krásná příroda. Dům je vzdálen od řeky Sázavy 3 minuty chůze a tak je ideální volbou pro rybáře, vodáky nebo obecně nadšence pro sport, kteří jezdí na kole nebo zdolávají přírodní lezecké stěny. Pokud si také někdy zahrajete golf, tak vás zajisté potěší, že se necelých 10 minut cesty autem nachází Panorama golf resort.
Číslo zakázky: 262-NP00333
Město: Tichonice
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 100 m2
Plocha pozemku: 2093 m2
Zastavěná plocha: 75 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Dobrý
Energetická náročnost budovy: E
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Virtuální prohlídka

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

David Bartošek

Bartošek David


 
Tel. na makléře:
+420 722 024 424

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?