Prodej domu, 200 m2, Třinec

2 800 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 200 m2, Třinec

Nabízíme k prodeji jednu polovinu RD a přilehlých pozemků o rozloze 5.395m2 v rámci insolvenčního řízení. Popis nemovitosti vychází z informací znaleckého posudku:
Na základě informací dostupných ve veřejných registrech (Katastr nemovitostí) lze usuzovat, že se jedná o samostatně stojící RD podsklepený se dvěma obytnými NP. RD je dispozičně rozdělen na dva byty nevymezené prohlášením vlastníka (na základě informací z KN). RD je zastřešen plochou střechou s povlakovou krytinou. Vytápění RD je ústřední topení, stav nemovitosti je průměrný odpovídající stáří nemovitosti a průměrné údržbě. Stáří nemovitosti je odhadováno do poloviny 50tých let. Předpokladem je funkční vodovod a odvod odpadů (dle informace z KN je zde jímka/septik). RD je napojen na veřejné rozvody el. Vnitřní omítky jsou štukové, vnější fasáda je břízolitová, Okna jsou původní dřevěná zdvojená. Stropy jsou vzhledem ke koncepci hlavní hmoty velkou pravděpodobností železobetonové (Hurdys). Na zahradě se nachází stavba pravděpodobně využívaná jako garáž/sklad. Jedná se o zděnou stavbu zapsanou v KN jako zem stavba.
Nemovitost je prodávána v rámci insolvenčního řízení vedeného pod značkou KSOS 22 INS 23104/2020 u Krajského soudu v Ostravě.
Více informací u makléře nabídky a též ve znaleckém posudku, který je zveřejněn v insolvenčním řízení
vedeném u Krajského soudu v Ostravě pod č.j. KSOS 22 INS 23104/2020 B-14.
Číslo zakázky: 085-NP09118
Město: Třinec
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 200 m2
Plocha pozemku: 5395 m2
Zastavěná plocha: 105 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Odpad: Septik, Jímka
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Miroslav Hodina

Hodina Miroslav


 
Tel. na makléře:
+420 608 174 488

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?