Prodej domu, 81 m2, Troubky-Zdislavice

2 190 000 czk / za nemovitost
včetně odměny RK a právního servisu

Prodej rodinného domu, 81 m2, Troubky-Zdislavice

Hledáte rodinný dům se zahrádkou k bydlení či rekreaci ? Na klidném místě s výbornou dostupností na D1 ?

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme RD v Troubkách, což je jedna ze dvou částí obce Troubky-Zdislavice, ležící asi 54 km od Brna (cca 38 min převážně po D1), 25 km od Vyškova, 14 km od Kroměříže.

Celková výměra pozemků je 528 m2 a skládá se ze tří parcelních čísel.
Jedná se o starší nepodsklepený dům se sedlovou střechou. V přízemí se nachází chodba, ze které vejdeme do kuchyně, odtud do obývacího pokoje a dále do dvou menších ložnic. Pokoje jsou průchozí. Ze vstupní chodby dále projdeme do spíže nebo do koupelny s wc i sprchovým koutem. K dispozici je půda.
Na pozemku je vlastní kopaná studna i voda obecní. Ústřední topení je na plyn a plynový kotel se nachází v koupelně. Ohřev vody je přes elektrický bojler. V obci je plyn i kanalizace. Parkování je možné na pozemku.

Rodinný dům má rozměry čtverce cca 10 x 10 m, tento skutečný tvar domu neodpovídá zákresu na Katastru nemovitostí a proto je možné financování domu pouze v hotovosti nebo na hypotéku se zástavou jiné nemovitosti. Skutečná stavba domu navíc zasahuje na druhou parcelu zahrada, pro dodatečnou kolaudaci domu by bylo nutné tuto část vyjmout ze zemědělského půdního fondu. Snímek z katastrální mapy je vidět na předposlední fotografii. Skutečný stav je pak vidět na poslední fotografii.

Obec Troubky - Zdislavice leží v kopcovitém terénu na okraji Litenčické pahorkatiny, která se rozkládá mezi Slavkovem a Kroměříží. Z východní i západní strany obec obklopují lesy. Za posledních 12 let došlo v obci k velkým stavebním úpravám a bylo investováno do těchto staveb: vodovod, plynovod, kabelový telefon, rekonstrukce a výstavba nových chodníků a místních komunikací, rekonstrukce pouličního osvětlení a místního rozhlasu. V obci jsou dvě knihovny, muzeum, dva obchody a dvě pohostinství. Je zde také sportovní areál. Na zastávku autobusu je to od domu 500 m. Plnou občanskou vybavenost najdeme v obci Zdounky, vzdálené 5 km (škola, školka, ZUŠ, pošta).
PENB nepředložen, proto uvádíme energetickou třídu G.

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce a majitel si vyhrazuje vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy.
Realitní kancelář REMAX Delux zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost za jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci Smlouvu kupní a Smlouvu o advokátní úschově.

Zaujal Vás tento dům? Zavolejte mi a sjednejte si termín prohlídky ještě dnes. Těším se na vás!
Číslo zakázky: 268-NP01261
Město: Troubky-Zdislavice
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 81 m2
Plocha pozemku: 528 m2
Zastavěná plocha: 100 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Řadový
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Eva Zádrapová

Zádrapová Eva
RE/MAX Delux
Křenová
60200 Brno - Trnitá
Tel. na makléře:
+420 739 095 827

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?