Prodej domu, 336 m2, Úštěk

3 950 000 czk / za nemovitost
včetně provize, hypotečního a právního servisu na klíč

Prodej , 336 m2, Úštěk

Lukov je vesnice, část města Úštěku v okrese Litoměřice. Nachází se asi dva kilometry na severovýchod od Úštěku. Je zde evidováno cca sto trvale žijících obyvatel.
Úštěk je malebné město v okrese Litoměřice v Ústeckém kraji, sedmnáct kilometrů severovýchodně od Litoměřic. Žije zde přibližně tři tisíce obyvatel. Je tvořen malým historickým jádrem, dvěma předměstími a dvacet jedna vesnickými místními částmi. Vlastní město leží na výrazném pískovcovém návrší v nadmořské výšce kolem dvě stě čtyřicet na rozhraní CHKO České středohoří a Kokořínsko. Městem prochází silnice číslo patnáct a železniční trať spojující Litoměřice s Českou Lípou. Zde je veškerá potřebná občanská vybavenost: škola, školka, lékař, lékárna, nákupní možnosti a další služby.
Nejhodnotnější částí města je jeho střed s mnoha zachovalými pozdně gotickými měšťanskými domy, prohlášený památkovou rezervací. Proto byl Úštěk nejednou využit jako kulisa k filmům. V okolí města je krásná krajina s několika rezervacemi a severně od města je veliký rybník Chmelař.

V této lokalitě exkluzivně nabízíme k prodeji soubor nemovitostí koupi rodinný dům s číslem popisným využívaný jako chalupu, prostornou stodolu a špýchar (sýpku s obytnou částí) . V hlavní budově jsou dva  obytné prostory s vlastním sociálním zázemím. V přízemí je koupelna s vanou a WC, v patře je koupelna se sprchovým koutem a samostatné WC. Třetí WC je v přístavku rodinného domu. Stěny jsou kombinací kamene a cihly. Podlahy dlažba, prkenná podlaha a masivní dřevěné fošny. V přízemí původní pec a kachlová kamna. Střechy budov jsou nové - pálená taška typu bobrovka. Všechny budovy jsou památkově chráněny. Druhou budovou je špýchar(sýpka s obytnou částí). Třetí budova je prostorná stodola, která umožňuje průjezd do dvora, kryté parkování, skladování. Nemovitosti se prodávají částečně vybavené a jsou připravené k okamžitému užívání. Předmětem prodeje je p.č st 61/1 se stavbou ČP 2 rodinný dům, výměra pozemku 471 m2, p.č st. 61/2 jiná stavba o výměře 90 m2, p.č 92 zahrada o výměře 32 m2, p.č. 93 zahrada o výměře 422 m2, p.č. 1589 o výměře 218 m2, celková výměra pozemků včetně staveb 1253 m2. Vaši nemovitost můžete nabídnout jako protihodnotu. V případě zájmu shlédněte kompletní prezentaci včetně virtuální prohlídky 3D a video prohlídky a volejte. Nemovitost je možné financovat hypotečním úvěrem který zdarma zařídíme.
Číslo zakázky: 239-NP01158
Město: Úštěk
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 336 m2
Plocha pozemku: 1233 m2
Zastavěná plocha: 344 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Odpad: Kanalizace, Čistička odpadních vod pro celý objekt
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Virtuální prohlídka

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Michal Kožíšek

Kožíšek Michal
RE/MAX G8 Reality 7
Rohanské nábřeží
18600 Praha 8 - Karlín
Tel. na makléře:
+420 777 006 023

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?