Prodej domu, 510 m2, Velká Bukovina

Cena na vyžádání v kanceláři | kontakty

Prodej penzionu, 510 m2, Velká Bukovina

Dům, v jehož interiéru se snoubí atmosféra gotiky a renesance s prvky moderního bydlení. V prostředí vrchů Českého středohoří, v obci Velká Bukovina v okrese Děčín, nabízíme na prodej dům s velkou zahradou ocelkové výměře 2.838 m2. Velikost pozemku i umístění na okraji obce poskytují dostatek klidu a soukromí. Velikostí je dům vhodný pro velkou rodinu. Každý člen rodiny v něm najde prostor pro sebe, velká společenská místnost v přízemí a zahrada pak může být místem pro trávení společných chvil.

Na pozemku zahrady jsou vedle relaxačních zón s posezením vybudovány tůňky napájené dešťovou vodou a stojí zde dřevěný zahradní domek poskytující možnost dalšího bydlení, například pro návštěvy.

V přízemí domu jsou zachovány původní architektonické prvky, patro bylo v roce 2009 rekonstruováno. Dům nyní slouží jako penzion. V katastru nemovitostí je zapsán jako objekt k bydlení.

Budově dominuje prostorný společenský sál s hvězdovou žebrovou klenbou z doby renesanční fáze stavby. V přízemí je dále kuchyně, technická místnost, koupelna a garáž s dílnou. V mezipatře pak pokoj s menší halou k posezení, v patře čtyři ložnice, každá z nich s koupelnou. Sklep o výměře 61 m2 má kamenné klenbové stropy. Celková užitná plocha (včetně sklepa a půdy) činí 510 m2.

Dům má kombinované ústřední vytápění kotlem na tuhá paliva a elektrokotlem. V některých místnostech jsou navíc krbová kamna. Mezi zajímavé prvky patří několikery renovované dřevěné dveře a originální nábytek. Internet a wifi jsou ve všech prostorách. V nabídce je dům včetně vybavení nábytkem.

Stojí na okraji obce, z níž je to autem čtvrthodinku do České Lípy, 25 minut do Děčína. Kouzelné prostředí dokresluje rozmanitost okolní krajiny. Blízko je to odtud do Národního parku České Švýcarsko či Lužických hor. V oblasti je několik rybníků.

Stavba je nemovitou kulturní památkou, atmosféru místa dotváří zbytky kamenných zdí původní tvrze na pozemku zahrady.

Přesvědčte se o jedinečnosti nabídky při osobní prohlídce. Pro bližší informace či prohlídku kontaktujte makléře nabídky.

Zajistíme i financování koupě.
Číslo zakázky: 024-NP05486
Město: Velká Bukovina
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 510 m2
Plocha pozemku: 2838 m2
Zastavěná plocha: 529 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ano (37 m2)
Telekomunikace: Internet
Topení: Ústřední - tuhá paliva, Ústřední - elektrické
Doprava: Silnice, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Odpad: Septik, Jímka
Balkón: Ano (6 m2)
Lodžie: Ne
Sklep: 61
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

https://www.youtube.com/watch?v=Qt_VoXjcMTk

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Petr Kostovič

Kostovič Petr


 
Tel. na makléře:
+420 725 858 356

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?