Prodej domu, 235 m2, Velké Žernoseky

Cena na vyžádání v kanceláři | kontakty

Prodej rodinného domu, 235 m2, Velké Žernoseky

Máte rádi klid, své soukromí, a navíc velkou zahradu? V tom případě Vám mohu nabídnout pohodlné bydlení ve dvoupatrovém rodinném domě o užitné ploše 108 m2 z celkové zastavěné plochy 235 m2 částečně podsklepeném, s garáží. Vzhledem k rozlehlosti pozemku lze využít i pro případné podnikání. Na pozemku se nachází vinice, v horní části zahrady lze postavit další nemovitost dle územního plánu, přístup je zajištěn samostatnou cestou.
Jedná se o rodinný dům s velkorysým kopcovitým pozemkem s terasovitým členěním, který zajišťuje prostor pro seberealizaci a zároveň dostatek soukromí (posezení v zahradním altánu s grilem pod pergolou, se zapuštěným bazénem). Rodinný kamenný dům postavený na poctivých základech již roku 1890 prošel celkovou rekonstrukcí v letech 1993 a 1994, aniž by byl narušen genius loci. Sedlovou střechu lze po rekonstrukci využít k případnému umístění fotovoltaických panelů. Okna s trojitými skly zajišťují dostatečné izolační vlastnosti, jak tepelné, tak hlukové. Celý objekt je napojen na kanalizaci, ohřev vody zajištěn bojlerem pomocí tepelného čerpadla. Vytápění je řešeno nejen krbovými kamny, která vytopí celé dolní patro, ale i jako centrální topení zajištěné plynovým kotlem. Na vstupním dvorku se nachází jímka na dešťovou vodu o objemu cca 9 m3, ze které lze čerpat vodu na zálivku zahrady, přítomnost jímky o takovém objemu lze využít pro případné ekologické zhodnocení nemovitosti při přestavbě.
Dům je o dispozici 4+1, kde se v přízemí nachází vstupní chodba do kuchyně a do obývacího pokoje s krbovými kamny, v mezipatře je koupelna se sprchovým koutem, pračkou a plynovým kotlem. Ve 2. patře jsou dva pokoje a ložnice. Dostatek úložných prostor je samozřejmostí. V domě se ještě nachází prostorná půda, kterou lze po vyklizení a stavební úpravě zařídit jako další samostatný větší pokoj nebo 2 menší pokojíky se samostatným vstupem na vinici.
Hlavní předností nabízeného objektu je vinice. V současnosti je zde zasazeno a ošetřováno cca 460 keřů vinné révy odrůd: Svatý Vavřinec, Modrý Portugal, Dornfelder, Moravia, Müller Thurgau, vinice lze rozšířit na počet až 3 000 keřů.
Velkou zajímavostí je vysvěcená kaplička, která patří přímo k domu. Nemovitost je nabízena včetně veškerého vybavení.
Velké Žernoseky jsou město v okrese Litoměřice s bohatou historií typické svými vinařskými oblastmi, zámkem, parkem a jinými obdivuhodnými památkami.
Z vinice je krásný výhled na řeku Labe a protější vrcholy Litoměřicka: Lovoš, Hasenburg a Milešovka.
Občanská vybavenost je samozřejmostí. Nedaleko domu MHD (vlak, bus...). Těším se s Vámi na prohlídky, které organizuji většinou o víkendech nebo po domluvě. V současnosti není k dispozici energetický průkaz, proto uvádím nejnižší třídu PENB: G*.
Číslo zakázky: 020-NP06570
Město: Velké Žernoseky
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 235 m2
Plocha pozemku: 5000 m2
Zastavěná plocha: 235 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Alexandra Nováková

Nováková Alexandra


 
Tel. na makléře:
+420 606 843 905

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?