Prodej domu, 230 m2, Vrátno

2 900 000 czk / za nemovitost
vč. provize RK, právních služeb a advokátní úschovy kupní ceny

Prodej , 230 m2, Vrátno

Exkluzivní nabídka domu, který se nachází cca 25 km západně od Mladé Boleslavi a 5 km od města Mšena, které je označováno za vstupní bránu do Chráněné krajinné oblasti Kokořínsko – Máchův kraj.
Jedná se o venkovské stavení se zastavěnou plochou a nádvořím o výměře 399 m2, které je v původním udržovaném stavu a je určeno k rekonstrukci.
Přízemí disponuje vstupní chodbou, kuchyní, obývacím pokojem, koupelnou s vanou a sprchovým koutem, toaletou, komorou, garáží - dílnou.
2. NP je nejvíc využíváno a jsou tu k dispozici tři ložnice, prostorná kuchyň, pavlač s WC.
Dům je napojen na obecní vodovod, elektřinu a přízemí je napojeno na kanalizaci. Patro je svedeno do vlastní jímky. Během roku 2022 by měla začít rekonstrukce obecní kanalizace s následným napojením celého domu.
Podlaží jsou propojena kamenným schodištěm. Velký potenciál má rovněž podkroví domu, kde je možné vybudovat další obytný prostor. Vytápění je zajištěno kamny na tuhá paliva a ohřev vody elektrickým bojlerem.
Dům je využíván k rodinné rekreaci a v případě citlivé rekonstrukce lze stavbu přebudovat k trvalému bydlení pro početnou rodinu.
Základní občanská vybavenost je k dispozici v nedalekém Mšeně, kde jsou i mj. vyhledávané Městské lázně s koupalištěm, které jsou ojedinělým architektonickým dílem ve stylu art déco a patří mezi skvosty regionu. Další možnosti jsou k dispozici v Mladé Boleslavi, vč. špičkového golfového osmnácti jamkového hřiště Mladá Boleslav - Michalovice, s dojezdem 15 min.
V případě, že Vás tato nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat, a velmi rád si s Vámi dohodnu vhodný termín osobní prohlídky. Děkuji a těším se na Vás. :-)
Číslo zakázky: 205-NP08278
Město: Vrátno
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 230 m2
Plocha pozemku: 438 m2
Zastavěná plocha: 399 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Voda: Dálkový vodovod, Rozvod studené a teplé vody
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Vlastimil Raška

Raška Vlastimil


 
Tel. na makléře:
+420 733 691 145

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?