Prodej domu, 155 m2, Vrbice

5 490 000 czk / za nemovitost
Včetně realitního a právního servisu

Prodej rodinného domu, 155 m2, Vrbice

Doporučujeme zhlédnout videoprohlídku. Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme ke koupi 2v1, a to v podobě dvou rodinných domů se společným průjezdem a dvorem. Celková výměra parcel pro obě nemovitosti je 492 m².
První dům s číslem popisným 20, stojí na zastavěné ploše a nádvoří číslo 228/1 o výměře 309 m². Má samostatný vchod z ulice. Disponuje obývacím pokojem, ložnicí, dětským pokojem, koupelnou a kuchyní prakticky propojenou s prosvětlenou jídelnou. V zadní části domu se nachází technická místnost. Ohřev vody a teplo domova zajišťuje plynový kotel. Oceníte určitě i podlahové topení v kombinaci s radiátory. Voda v plastu, elektřina v mědi.
Druhý dům s číslem popisným 40, je postaven na zastavěné ploše a nádvoří číslo 228/2 o výměře 183 m². Je připraven k rekonstrukci dle Vašich představ. V levé části najdeme technické místnosti. V pravé části obytný prostor. Ten lze využít jako prostorné 1+kk nebo 2+kk. Jeho využití lze pojmout jako vícegenerační bydlení, dlouhodobý pronájem bytové jednotky nebo víkendové ubytování turistů.
Oba domy jsou napojeny na elektrickou energii. U předního domu je přípojka plynu. Domy mají společný přívod vody a společnou kanalizaci.
Obec Vrbice se nachází v okrese Břeclav. Najdete zde základní občanskou vybavenost jako je mateřská a základní škola, obchod se smíšeným zbožím a restaurace. Vrbice nabízí celou řadu pozoruhodných míst jako je nevšední soustava vinných sklípků ve svahu kopce Stráž, kostel sv. Jiljí nebo Mohyla míru. Vinaři Vrbice pořádají během roku několik akcí, při kterých je možné navštívit vinné sklepy a ochutnat tak místní vína.
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií. Zajištění hypotečního servisu je samozřejmostí.
Číslo zakázky: 268-NP01489
Město: Vrbice
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 155 m2
Plocha pozemku: 492 m2
Zastavěná plocha: 492 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Řadový
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Topení: Lokální - plynové, Podlahové
Voda: Dálkový vodovod
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Kateřina Chalupníková

Chalupníková Kateřina


 
Tel. na makléře:
+420 774 191 113

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?