Prodej domu, 200 m2, Vrdy

5 980 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 200 m2, Vrdy

Exkluzivně nabízíme prostorný dvoupodlažní rodinný dům situovaný v klidné a příjemné části obce Vrdy. Dům se nachází na rozlehlé parcele o celkové ploše 1037m2, z čehož zastavěná část tvoří 324m2.

Dům disponuje dvěma samostatnými vchody a schodištěm vedoucím do vrchního patra, což umožňuje jeho využití jako ideální dvougenerační dům, ale také jako dokonalé místo pro jednu velkou rodinu.

Přízemí domu je plně zrekonstruované a nabízí prostorný byt 3+1. V rámci rekonstrukce byly provedeny nové rozvody, instalováno podlahové topení, připraveno místo pro krb v obývacím pokoji a provedena přípava na instalaci centrálního vysavače a rekuperaci. Byt v přízemí je vybaven vkusným nábytkem, který byl zakoupen v roce 2020 a je součástí prodeje.

Druhé nadzemní podlaží domu je rozestavěné a je dokončené ze 70 %. Tento prostor disponuje 4 místnostmi, koupelnou a nabízí nevyčerpatelné možnosti pro realizaci vašich představ. Materiál pro dokončení byl již zakoupen a je též součástí prodeje. K tomuto podlaží přiléhá prostorná terasa, která je vhodná k pořádání oslav, grilování nebo vytvoření relaxačního prostoru. Terasu lze přeměnit na atraktivní zimní zahradu, která poskytne pěkný výhled a soukromí. Pro kupující máme na vyžádání, případně během prohlídky, připravenou vizualizaci celého druhého podlaží pro bližší představu, jak by mohl prostor po rekonstrukci vypadat.

Dům je vybaven komplet novou střechou a disponuje prostornou půdou, která nabízí možnost dalších vestaveb a vytvoření dalších užitkových místností. Plocha každého podlaží činí přibližně 100m2, čímž je zajištěno dostatek prostoru pro pohodlné bydlení.

Dům je částečně podsklepený a suchý. Provedena byla také chemická hydroizolace domu, která zajišťuje ochranu proti vlhkosti.

V loňském roce současní majitelé investovali do úprav přední zahrady, vjezdu na pozemek, zatravnění včetně automatické závlahy a celkového zkulturnění prostoru před domem. Na pozemku se nachází dětské hřiště a polozapuštěný bazén.

Za domem se nachází kůlna, sklad, další část zahrady a je zde plánována terasa s přístupem z obývacího pokoje a jídelny francouzskými okny.

Dům má velmi dobrou dostupnost do větších měst, jako jsou Čáslav, Kutná Hora, Kolín a Chrudim. V okolí jsou velmi přátelští a milí sousedé. V obci je veškerá občanská vybavenost, včetně školy, školky, zdravotního střediska, supermarketu a pěkného koupaliště.

Pokud hledáte prostorný rodinný dům s velkým potenciálem a možností se dál realizovat, pak neváhejte a přijďte se na něj podívat.

Energetický štítek se nyní zpracovává, proto udáváme náročnost G.

V případě zájmu vám rádi pomůžeme s vyřízením hypotečního úvěru.
Číslo zakázky: 059-NP06614
Město: Vrdy
Ulice: Žižkovská
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 200 m2
Plocha pozemku: 1037 m2
Zastavěná plocha: 324 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: V rekonstrukci
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Jana Rušidi

Rušidi Jana


 
Tel. na makléře:
+420 604 494 023

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?