Prodej domu, 310 m2, Výsluní

3 099 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 310 m2, Výsluní

Nabízíme k prodeji rodinný dům, který je situována v obci Výsluní na náhorní Krušnohorské planině a jeho dominantou je kostel sv. Václava. Dopravní dostupnost do obce zajišťuje autobusová doprava a od okr. města Chomutov je vzdálen 18 km. Objekt má 2 nadzemní podlaží a celková zastavěná plocha je 163 m2. Rodinný dům prošel vnitřní rekonstrukcí. V celém domě jsou nová Eurookna, v kuchyni vestavěné spotřebiče plynový sporák, 1rok stará trouba, myčka nádobí, v domě je rok starý bojler 200L s možností napojení na kotel, před 8 lety byla udělaná nová tepelná vložka do komína. Vytápění je kotlem na pevná paliva. V 2.NP je za obklady natažená nová elektrika tažena ze stávajících zásuvek. Je zde zateplení (obývací pokoj, ložnice a jeden obytný pokoj) a položená plovoucí podlaha. Přístavek, vchod do domu je komplet nová střecha, včetně trámů a nové krytiny. Je možnost využití prostorné půdy. Platí se zde pouze vodné i přes zapojení do kanalizace se stočné neplatí. K nemovitosti náleží pozemek (včetně zastavěné plochy) o výměře 788 m2.

Tato nemovitost je ideální pro investory, kteří hledají výnosnou investici s vysokou návratností. Dům nabízí velký potenciál pro pronájem, což znamená, že může být využit po stavebních úpravách jako penzion, bytový dům, kancelářské prostory nebo obchodní prostor. Přízemí v minulosti bylo využíváno jako truhlářská dílna. Jeho výhodná poloha v obci Výsluní u silnice na Klínovec dále zvyšuje jeho potenciál. U domu by bylo možno na vlastním pozemku vybudovat parkoviště.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, kontaktujte makléře pro více informací nebo sjednání nezávazné prohlídky. V případě zájmu pomůžeme se zajištěním financování.
Číslo zakázky: 032-NP08022
Město: Výsluní
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 310 m2
Plocha pozemku: 788 m2
Zastavěná plocha: 163 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Jaroslav Noska

Noska Jaroslav


 
Tel. na makléře:
+420 725 482 013

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?