Prodej domu, 137 m2, Vysoká Pec

2 500 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 137 m2, Vysoká Pec

Nabízíme k prodeji rodinný dům s garáží v obci Vysoká Pec Č. p. 59, část obce Drmaly, okres Chomutov. Tento smíšený objekt je samostatně stojící. Přízemí domu bylo využíváno jako prodejna. Je zde dále kuchyň, další pokoj, koupelna a prostor s kotlem na pevná paliva. Tento prostor v přízemí se dá opět využívat k podnikání nebo k vytvoření bytové jednotky. V 1.patře je bytová jednotka se vstupní halou, která se dá využít jako obývací pokoj, dále jsou zde tři podkrovní pokoje, prostor pro kuchyň a malá koupelna s WC. Stav objektu je dobrý.
Zastavěná plocha s garáží činí 167m² a užitná plocha dosahuje 274m². Parcela má rozlohu 167m². Nemovitost není vybavena, ale je připojena na vodovod a kanalizaci. Elektřina je momentálně odpojena.
Dům se nachází v klidné lokalitě a nabízí potenciál pro přizpůsobení interiéru podle vlastních představ. Okolí je vhodné pro rodinné bydlení a nabízí blízkost přírody. Pokud Vás Tato nabídka zaujala, kontaktujte makléře pro více informací nebo sjednání nezávazné prohlídky. Rádi pomůžeme se zajištěním financováním
Číslo zakázky: 032-NP08126
Město: Vysoká Pec
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 137 m2
Plocha pozemku: 137 m2
Zastavěná plocha: 167 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Jaroslav Noska

Noska Jaroslav


 
Tel. na makléře:
+420 725 482 013

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?