Prodej domu, 290 m2, Vysoký Újezd

Cena na vyžádání v kanceláři | kontakty

Prodej vily, 290 m2, Vysoký Újezd

Luxus, lokalita a promyšlená architektura

U Rybníčka, Vysoký Újezd


Tato nedávno dokončená rodinná vila kombinuje futuristický design a nejvyšší komfort s důrazem na detail. Pocit prostornosti zde dominuje jako hlavní element. Každý metr čtvereční tohoto dvoupodlažního domu byl vystavěn v nejvyšším standardu pro vaše pohodlí a spokojené bydlení.
Developer se rozhodl nemovitost dokončit a prodat ve stavu připraveném rovnou k nastěhování. Ideální je tedy pro kupující, kteří jsou zaneprázdnění kvůli svému povolání, přitom ale očekávají dokonalost bez starostí a hledají domov bez kompromisů. Luxus byl zakomponován všude! Některé high-end komponenty, jako je ocelová rámová konstrukce, dvojitá sádrokartonová deska s vibrační membránou pro zvukovou izolaci nebo podlahové vytápění nejdou vidět, ale zažijete je na vlastní kůži v kvalitě každodenního života. Další vybavení si ale už budete moci užívat v plné parádě! Veškeré spotřebiče v domě splňují nejvyšší nároky na kvalitu a design současně. Podlahy z kanadského dubu naplňují místnosti hřejivým teplem. Výrazné, ale neutrální tóny použité v celé vile stále poskytují prostor pro doladění interiéru dle osobitého vkusu majitele. Zmínit musíme také 2,8m vysoké stropy a velká okna s dvojitými rámy, díky kterým je tento dům tak vzdušný, světlý a sluncem zalitý!
Vila o rozloze 290 m2 je postavena na pozemku o velikosti 817 m2. V přízemí se nachází velký obývací a společenský prostor s nejmodernější otevřenou italskou kuchyní, která navazuje na prostornou zahradu francouzskými dveřmi ve výšce stěn samotných. V přízemí je dále ukrytá ložnice pro hosty (nebo domácí pracovna), koupelna, samostatné WC, kotelna a garáž. V prvním patře se rodina může uchýlit do soukromí. Hlavní ložnice se samostatným vchodem je oázou klidu a náleží k ní vlastní koupelna a walk-in šatna. Další dvě ložnice a plně vybavená koupelna na patře dovršují rodinné ubytování. V prvním patře je také velkorysá sluneční terasa o rozloze 70 m2 s hliníkovou pergolou – ideální pro opalování, relaxaci nebo vychutnávání si večerního koktejlu a kochání se podmanivými výhledy do krajiny.
Na závěr nesmíme opomenout zmínit exkluzivní umístění této nemovitosti ve Vysokém Újezdě v blízkosti prestižního Golf Resortu Albatross. Tato nemovitost je ideální investicí pro nejnáročnější kupce.
Fotografie vily jsou reálné – nejedná se o vizualizace. Na vyžádání vám rádi zprostředkujeme brožuru s informacemi o standardech, povrchových úpravách a vybavení domu.
Zaujala Vás nabídka? Ozvěte se a přijďte si tento krásný dům prohlédnout. Na trhu se dlouho neohřeje.
Číslo zakázky: 020-NP06166
Město: Vysoký Újezd
Ulice: U Rybníčka
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 290 m2
Plocha pozemku: 817 m2
Zastavěná plocha: 131 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Novostavba
Energetická náročnost budovy: B
Garáž: Ano
Telekomunikace: Internet
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Daniel Červ

Červ Daniel
RE/MAX G8 Reality
Rohanské nábřeží
18600 Praha 8 - Karlín
Tel. na makléře:
+420 777 124 392

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?