Prodej domu, 813 m2,

2 850 000 eur / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 813 m2,

Krásná finca se nachází pár minut od Artà, velmi blízko přírodního parku Llevant.

Tato exkluzivní oblast - velmi klidná, zaručuje maximální soukromí obklopená původní vegetací, olivovníky, borovicemi, rohovníkem, palmami a fíkovníky.

Při vjezdu na pozemek najdeme kryté parkování pro několik aut s podlahou z přírodního kamene.

Velký vchod s verandou, fasáda oděná do kamene s mallorským charakterem - takový je první dojem z této nádherné rustikální finky.

Při vstupu se ocitneme v prostorné vstupní hale domu. Vpravo jen pár kroků najdete první dvoulůžkový pokoj s vestavěnými skříněmi, klimatizací, koupelnou s vířivkou a oknem.

Vlevo máme knihovnu s přímým vstupem na velkou verandu, kde je pingpongový stůl. Kolem knihovny máme útulný obývací pokoj s krbem.

Po vstupu do domu pokračujeme rovně a najdeme jídelnu s přímým vstupem na terasu. Vpravo od jídelny je plně vybavená kuchyň a spíž. Kuchyň je propojená s jídelnou s přímým vstupem na terasu u bazénu, venkovní kuchyni a gril.

Z první jídelny pokračujeme rovně a najdeme místnost s biliárem s přímým vstupem na terasu. Pokračováním jsou další dvě obytné místnosti.

Ve druhém podlaží je dvoulůžkový pokoj s koupelnou (se sprchou a oknem), vestavěnými skříněmi, klimatizací. Dále dva dvoulůžkové pokoje se společnou koupelnou (sprcha a okno).

Klenotem této nádherné finky je velký bazén s několika odpočinkovými a plážovými místy k sezení uvnitř bazénu. Má několik hloubek a má celkem 165 m3 (cca 75 m2).

Venku máme několik teras, verandu a chill out plochy, gril a jezírko.

Nemovitost má studnu, další samostatné místnosti (kotelna, prádelna, komora, kurník) a má ETV licenci pro rekreační pronájmy pro 8 osob.
Číslo zakázky: 077-NP05426
Město:
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 813 m2
Plocha pozemku: 38755 m2
Zastavěná plocha: 425 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Dana Pličková

Pličková Dana


 
Tel. na makléře:
+420 603 201 623

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?