Prodej domu, 90 m2, Žatec

3 900 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 90 m2, Žatec

Dovolte mi Vám představit rodinný dům o dispozici 4+1. Řadový dům se nachází v Žatci v ulici Hálkova a je umístěn v okolní zástavbě rodinných a bytových domů. Dostupnost do centra města je 750 m.

Dům prošel v předchozích letech částečnou rekonstrukcí. Došlo k výměně střešní krytiny, nosných dřevěných krovů, podlahové krytiny a plastových oken.
Zděná dvoupodlažní stavba s obytným podkrovím má sedlovou střechou. Podlahová plocha činí 90 m2 a stojí na pozemku o rozloze 226 m2. Dům je vhodný pro větší rodinu, která vyhledává bydlení v blízkosti centra města Žatec.

Žatec je město s veškerou občanskou vybaveností. Nachází se zde nemocnice, gymnázium, obchodní akademie, odborná učiliště, základní školy, mateřské školy, divadlo, kino, síť obchodů a služeb.

V přízemí jsou dvě místnosti, spíž a koupelna. V prvním patře se nachází dětský pokoj, kuchyň a samostatné WC. Ve druhém patře je pokoj využívaný jako ložnice. Z chodby vede schodiště do podkroví, ze kterého lze vybudovat další pokoj. Ohřev teplé vody zajišťuje bojler. Objekt je napojen na obecní vodovodní řád a veřejnou kanalizaci.

Součástí domu je garáž o rozloze 29 m2 a za ní je zahrádka vhodná k pěstování. Přístup je přímo z veřejné komunikace parc.č. 7160/14 ve vlastnictví obce.

Pokud Vás tato nemovitost zaujala a máte zájem o prohlídku, neváhejte nás kontaktovat. S financováním nemovitosti Vám také rádi pomůžeme.
Číslo zakázky: 032-NP07700
Město: Žatec
Ulice: Hálkova
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 90 m2
Plocha pozemku: 226 m2
Zastavěná plocha: 101 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Řadový
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Telekomunikace: Telefon, Internet
Topení: Lokální - plynové
Doprava: Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta, Supermarket, Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Jana Šebková

Šebková Jana


 
Tel. na makléře:
+420 737 211 196

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?