Pronájem domu, 145 m2, Kladno

15 000 czk / za měsíc
náklady na energie, vodné a stočné 10 000 Kč/měsíc

Pronájem rodinného domu, 145 m2, Kladno

Zájemcům o dostatek prostoru, soukromí a zahradu, nabízíme v zastoupení majitele k pronájmu velký rodinný dům v atraktivní lokalitě Kladna – část Rozdělov. Dům má dispozici 4+1 (2 ložnice, pracovnu, prostorný obývací pokoj, kuchyň, koupenu s vanou i sprchovým koutem a samostatnou toaletu) a nabízí dostatek místa pro rodinu i s případnými domácími mazlíčky.

V přízemí domu se nejprve nachází zádveří a prostorná chodba ze které se vchází do kuchyně, obývacího pokoje, koupelny, sklepa, na toaletu a po zděných schodech do patra. Kuchyně disponuje plně vybavenou kuchyňskou linkou a je v ní dostatek místa pro jídelní kout s rohovou lavicí a pohovku, okna jsou orientována do zahrady na severní stranu. Z kuchyně se vchází do prostorného obývacího pokoje, kterému dominuje krb. Z obývacího pokoje lze též vstoupit na chodbu a tudíž není nutné procházet přes kuchyň. Na obývací pokoj navazuje ložnice, okna obou místností jsou orientována na jih. Vedle ložnice se nachází pracovna s oknem do zahrady.

V patře domu se nachází prostorná ložnice, chodba a půda. Dům je v původním udržovaném stavu. V minulých letech byla pořízena nová kuchyňská linka. Dům se nachází na rovinatém pozemku. Dále se na pozemku nachází drobná hospodářské stavení (využívána jako kolny, kůlny apod.) a garáž.

Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě. Vytápění a ohřev vody je v domě řešen plynovým kotlem. Na zalévání zahrady lze využít vodu ze studny. Dům se nachází v původní zástavbě rodinných domů. Jedinečností domu v místě je zahrada (většina okolních domů disponuje jen malým dvorkem či zahrádkou). Výhodou lokality je možnost parkování v ulici, klid a skvělá dopravní dostupnost vůči Praze. Nájezd na dálnici D5 do 5 minut a na Zličíně jste autem za 20 minut.

Měsíční nájemné činí 15.000,- Kč
Zálohy na vodné/stočné, elektřinu a plyn pak 10.000,- Kč
Jistota (kauce) ve výši dvou nájmů 30.000,- Kč
Zájemce o bydlení neplatí provizi makléře zastupující majitele nemovitosti
K dispozici ihned

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat. Podmínkou účasti je vyplnění a zaslání přihlášky k prohlídce. Kontaktujte nás prosím především na email: michal.regal@re-max.cz
Číslo zakázky: 023-NP07037
Město: Kladno
Ulice: Štefánikova
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 145 m2
Plocha pozemku: 378 m2
Zastavěná plocha: 129 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Řadový
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Telekomunikace: Internet
Topení: Lokální - plynové
Doprava: Silnice, MHD, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Občanská vybavenost: Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Michal Regal

Regal Michal


 
Tel. na makléře:
+420 777 078 945

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?