Prodej restaurace, 2856 m2, Hodonín

53 000 000 czk / za nemovitost
včetně provize a práv. servisu

Prodej hotelu, 2856 m2, Hodonín

Nabízíme k prodeji víceúčelový objekt s pozemky, který se nachází v nádherném prostředí Hornosvratecké vrchoviny, v obci Hodonín u Kunštátu. Objekt je po celkové rekonstrukci ve velmi dobrém stavu a napojen na veškeré sítě. Nemovitost poskytuje prostory i k pořádání společenských i soukromých akcí, škol v přírodě, zájezdů, ozdravných pobytů, sportovních soustředění, firemních školení, team-buildingů i k individuální relaxaci a dalšímu využití. Okolí poskytuje dostatek atraktivních cílů, zejména historických památek a přírodních zajímavostí. Na celkové ploše 8934 m² se nachází šesti podlažní budova s ubytovací kapacitou až 100 osob, jídelna, kongresový sál, tělocvična a sportovní sál se zrcadly a velký relaxační areál ve kterém je unikátní koupaliště bez chemické úpravy vody, společně s velkým dětských hřištěm, altánem, jezírkem a potokem.
Objekt je určen pro celoroční provoz. Nemovitost je vhodná i k účelu bydlení pro seniory.


Celková ubytovací kapacita je 100 lůžek ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích a také dvou čtyřlůžkových a dvou sedmilůžkových pokojích v podkroví. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. Prostorné pokoje jsou zařízeny nábytkem.
Objekt je vybaven vlastní kuchyní, společenskou místností s barem a tanečním parketem, dále jídelnou o kapacitě 70 míst, prostornou vstupní halou s posezením a také terasou s bezbariérovým sjezdem pro vozíčkáře do zahrady.
K dispozici je kongresový sál s vlastní kuchyňkou (lednička, myčka nádobí, varná deska, mikrovlnná trouba) a terasa s kapacitou 45 míst, 3 samostatné učebny s celkovou kapacitou 70 míst.
Dále se v budově nachází tělocvična s posilovnou a sportovní sál se zrcadly.
Součástí rekreačního zařízení je rozsáhlý relaxační areál s přírodním koupalištěm. Čištění vody v koupališti probíhá čistě na přírodní bázi, bez chemické úpravy vody. Je umístěno v relaxační zahradě společně s velkým dětským hřištěm, pískovištěm, lavičkami, zahradním altánem s ruskými kuželkami, jezírkem a potokem. Stejně jako drtivá většina areálu je i relaxační zahrada bezbariérová.

Technické údaje
2018- přístavba sociálního zařízení v pokojích
2013- nástavba pokojů, fotovoltaické panely
2012- přístavba vestibulu
2006 - 2010 - celková rekonstrukce budovy, výměna rozvodů elektřiny, vody, plynu a odpadu, zateplení, fasáda, výměna oken za plastová, výměna venkovních dveří za hliníková, venkovní parapety, svody, rekonstrukce střechy a kotelny, výstavba nového výtahu, kompletní výměna oplocení zahrady, vybudování přírodního koupaliště, hřiště, pískoviště, prolézačky

V případě většího počtu zájemců o koupi bude nemovitost prodána nejvhodnější nabídce na základě výběru majitele.
Číslo zakázky: 077-NP04947
Město: Hodonín
Počet nadzemních podlaží objektu: 6
Celková plocha: 2856 m2
Plocha pozemku: 8934 m2
Zastavěná plocha: 850 m2
Typ nemovitosti: Hotely, penziony a restaurace
Typ zařízení: Hotel
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Bezbariérový: Ano
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ano

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Tomáš Šmídek

Šmídek Tomáš
RE/MAX Pro
Blatného
61600 Brno
Tel. na makléře:
+420 725 777 142

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?