Prodej restaurace, 326 m2, Jevíčko

Cena na vyžádání v kanceláři | kontakty

Prodej restaurace, 326 m2, Jevíčko

Exkluzivně nabízíme k prodeji zavedený podnik Kavárna - Bar 2. Svět.

Prostor by v roce 2017 zrekonstruován, získal zcela nový design, energii a směr, jak zpříjemnit pobyt návštěvníkům z širokého okolí. Kdo znal toto místo dříve, bude udiven, jak byl prostor zmodernizován a změněn tak, aby se zde návštěvníci cítili opravu jako ve Druhém Světě. V rámci oprav a rekonstrukcí z původního podniku, je zde zcela nový rozvod elektřiny, osvětlení, vody, topení, výměna podlahových krytin, obnova zdí – sádrokartony, omítky, snížené stropy, okna, dveře, sociální zázemí, nové rozvody k výčepu, zrekonstruovaná zahrádka, nové vybavení kuchyně. Celkově je tím vytvořena pohodová a příjemná atmosféra. Do současného zrekonstruovaného prostoru se rodiče s dětmi i další návštěvníci ze širokého okolí velmi rádi vrací a tento areál si oblíbili.

Prostory se skládají ze vstupní haly, kde je kulečník, fotbálek, místo pro posezení a dětské hračky, které jsou dětem zdarma k dispozici, aby si zde rodiče mohli odpočinout.
Provozní prostory se skládají z - místnost A - hlavní bar s obsluhou, pohodlné sezení pro návštěvníky u běžných nebo barových stolků, jukebox,
místnost B - klidová zóna s gaučem, křesly a posezením u stolů, tlumené světlo, časopisy,
místnost C - malý sál s podiem s kobercem, profi ozvučení a osvětlení, dataprojektror, promítací plocha, mixážní pult audiosvětelné techniky.
Zázemí podniku tvoří malá, ale výkonná kuchyňka, sklad zboží s chladícím zařízením pro výčep a samostatná kancelář se sociálním zázemín pro zaměstnance.
K dispozici je venkovní zahrádka, zastřešená, osvětlená a ozvučená.
V minulosti zde bylo v létě v provozu i malé letní kino.

Celková využívaná plocha je 326 m2 a kapacita podniku je 80 sedících, v případě akcí spolu se stojícími návštěvníky je kapacita až 150 lidí. Při venkovních akcí je zde prostor pro několik set návštěvníků.

V Kavárna - Bar 2. Svět jsou zavedeny pravidelné, oblíbené a hojně navštěvované akce (např. Hospodský kvíz, nebo Suchi raut, tenisové turnaje, halové míčové turnaje, ...) nebo individuální jednorázové akce, jako večírky, svatby, srazy, narozeninové oslavy, koncerty, sezení, besedy, ... Provoz podniku je hojně užívaný i jednotlivými návštěvníky koupaliště Žlíbka, tenisových kurtů, venkovního hřiště, sportovní haly, dětského hřiště.

Předmětem prodeje není budova, ve které se kavárna nachází, ale jedná se o prodej 100% obchodního podílu společnosti, se kterým je spojeno právo nájmu prostoru, kde je podnik provozován, vybavení, dodavatelské vztahy a veškerá povolení a osvědčení k provozu. Nový provozovatel tak může ihned podnikat na 100% a vytěžit maximum potenciálu podniku, místo několika měsíčního boje s řemeslníky, drahým stavebním materiálem a úřady k zajištění veškerých povolení k zahájení provozu.
Vážní zájemci pro více informací volejte makléři nabídky. U této nabídky je k dispozici virtuální prohlídka nabízeního prostoru.
Číslo zakázky: 020-NP06636
Město: Jevíčko
Ulice: Okružní I
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 326 m2
Plocha pozemku: 1466 m2
Zastavěná plocha: 1466 m2
Typ nemovitosti: Hotely, penziony a restaurace
Typ zařízení: Restaurace
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Rok rekonstrukce: 2017
Bezbariérový: Ano
Garáž: Ne
Telekomunikace: Internet
Topení: Ústřední - elektrické
Voda: Rozvod studené a teplé vody
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Občanská vybavenost: Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Virtuální prohlídka

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Zdeněk Podlezl

Podlezl Zdeněk


 
Tel. na makléře:
+420 608 134 358

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?