Prodej restaurace, 364 m2, Merboltice

10 499 000 czk / za nemovitost
Prodej restaurace, 364 m2, Merboltice G

Prodej restaurace, 364 m2, Merboltice

V exkluzivním zastoupení majitelů Vám jako celek nabízíme dva rodinné domy/zemědělskou usedlost s pozemky 8728 m² a hostincem. Součástí je fotovoltaická elektrárna, díky které máte nulové náklady na elektřinu.

Celek se nachází v samotném srdci Merboltic a je tvořen hlavní budovou, jejíž součástí je také hostinec, samostatně stojícím rodinným domem, několika nebytovými prostory a pozemky o velikosti 8728 m².

Hlavní budova má 2 nadzemní podlaží a podkroví.
- V přízemí se nachází plně vybavený hostinec o velikosti cca. 85 m². Sestává ze vstupní místnosti, kde se nachází posezení, bar a dvě úklidové místnosti. Odtud vstupujeme do větší místnosti, kde nalezneme další posezení a také vstup na dámské a pánské toalety. Součástí je také prostorné venkovní posezení táhnoucí se po takřka celé délce domu.
- Ve 2. nadzemním podlaží nalezneme samostatnou bytovou jednotku o dispozici 5+1 a velikosti 174 m², jež je kompletně vybavená.
- Poslední částí hlavní budovy je podkroví, které se aktuálně předělává na bytový prostor.

Vytápění v této budově je řešeno automatickým kotlem na tuhá paliva, součástí je také kombinovaný bojler.

Samostatně stojící rodinný dům se nachází jen pár metrů od hlavní budovy. Dispozičně je řešen jako 3kk s celkovými 101 m². Má 2 nadzemní podlaží a uzavřenou verandu, ze které se dostaneme do přilehlé dílny. Při vstupu do domu se nejprve ocitáme ve vstupní chodbě, ze které následně vedou dva průchody, jeden do kotelny a druhý do obývacího pokoje spojeného s kuchyní. V tomto pokoji nalezneme kuchyňskou linku, kamna a vstup do malé koupelny s toaletou. Následně se po schodech dostaneme do druhého patra, kde se nachází další dva pokoje se samostatným vstupem.

Vytápění v domě je řešeno krbovými kamny s výměníkem na tuhá paliva. K dispozici je také elektrický kotel (aktuálně nepoužívaný, plně funkční). Ohřev vody v domě zajišťuje elektrický bojler.

Odpady jsou sváděny do septiku.

Na pozemcích nalezneme také několik nebytových prostor jako jsou dílny (jedna z nich částečně podsklepena), stáj, garáž, technické prostory. Mimo jiné se na pozemkou v popředí hlavní budovy nacházejí dětské prolézačky, dva menší rybníčky, okrasná studna či kryté pódium pro kapelu.

Velkou výhodou dané oblasti je jednoznačně nádherná krajina, jež Vám nabízí klid a pohodu k relaxaci. Současně se v dojezdové vzdálenosti nachází hned několik větších měst jako Česká Lípa (cca. 25 minut), Děčín (cca. 27 minut), Litoměřice (cca. 31 minut), Ústí nad Labem (cca. 35 minut). Lze také využít autobusové spojení.

Vyzkoušejte virtuální prohlídku a projděte si prostory hlavní budovy z pohodlí Vašeho domova (stačí zkopírovat odkaz a vložit do vyhledávače): https://my.matterport.com/show/?m=hjLRhx11f1W

Rozhodně doporučuji prohlídku nemovitosti, takže pokud Vás nabídka zaujala, kontaktujte mne pro její sjednání. Budu se na Vás těšit!
S vyřízením financování rádi pomůžeme.
Číslo zakázky: 024-NP05383
Město: Merboltice
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 364 m2
Plocha pozemku: 8728 m2
Zastavěná plocha: 290 m2
Typ nemovitosti: Hotely, penziony a restaurace
Typ zařízení: Restaurace
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne

Mám zájem o nemovitost

Virtuální prohlídka

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Tereza Babušíková

Babušíková Tereza
RE/MAX G8 Reality 6
Rohanské nábřeží
18600 Praha 8 - Karlín
Tel. na makléře:
+420 775 779 319

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?