Prodej restaurace, 140 m2, Rokytnice nad Jizerou

14 700 000 czk / za nemovitost

Prodej restaurace, 140 m2, Rokytnice nad Jizerou

Exkluzivně nabízíme prodej samostatného třípodlažního objektu přímo na sjezdovce ve ski areálu Horní Domky v Rokytnici nad Jizerou. Objekt je v současné době využíván jako zavedená restaurace. Nicméně, zájemce, který by nechtěl pokračovat v jejím provozu jej může snadno převybavit na samostatný horský chalet ideální pro rodinnou rekreaci.

Jedná se o naprosto snové a romantické místo k trávení jak zimní, tak letní dovolené v srdci Krkonošského národního parku. Na své si zde přijdou nejen milovníci sjezdového lyžování, ale i běžkaři. Chata je umístěna přímo na běžecké trase. V létě je pak skvělým výchozím bodem k túrám, výšlapům do hor a cyklovýletům.

Restaurace BigFood provozuje moderní gastronomii, poskytuje snídaně a polopenze hostům přilehlých chat, zejména chaty Švadlenka, ale nabízí i celodenní nabídku ze stálého jídelního a nápojového lístku všem návštěvníkům Krkonošského národního parku. Večerní nabídka je obohacena o speciality z vlastní udírny a grilu. Restaurace se prodává včetně veškerého vybavení. Interiér restaurace je nápaditý a originální, včetně rozsáhlého graffiti od českého Banksyho Michala Škapy, alias Trona. Míst k sezení uvnitř restaurace je celkem 40, na venkovní zahrádce se může usadit až 70 hostů.

Součástí prodeje je i samostatný saunovací srub s finskou saunou a ochlazovacím bazénkem, okolní pozemky o rozloze 3.000 m2, rolba, čtyřkolka se sněžnými pásy a podsklepená garáž na čtyřkolku.
Číslo zakázky: 020-NP06427
Město: Rokytnice nad Jizerou
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 140 m2
Plocha pozemku: 75 m2
Zastavěná plocha: 75 m2
Typ nemovitosti: Hotely, penziony a restaurace
Typ zařízení: Restaurace
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Daniel Červ

Červ Daniel


 
Tel. na makléře:
+420 777 124 392

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?