Prodej restaurace, 510 m2, Velká Bukovina

6 650 000 czk / za nemovitost
cena na vyžádání u makléře nabídky

Prodej penzionu, 510 m2, Velká Bukovina

Dům, v jehož interiéru se snoubí atmosféra gotiky a renesance s prvky moderního bydlení. V prostředí vrchů Českého středohoří, v obci Velká Bukovina, nabízíme na prodej penzion TVRZ s velkou zahradou ocelkové výměře 2.838 m2. Velikost pozemku i umístění na okraji obce poskytují hostům penzionu dostatek klidu a soukromí.

Penzion je ziskový, spolupracuje s prestižními ubytovacími servery, k dispozici jsou čísla z ekonomiky a provozu hotelu. Otevřen je aktuálně převážně v období duben – říjen. Prodává se včetně vybavení nábytkem.

V přízemí domu jsou zachovány původní architektonické prvky, patro bylo v roce 2009 rekonstruováno a slouží jako ubytování pro hosty.

Budově penzionu dominuje prostorný společenský sál s hvězdovou žebrovou klenbou z doby renesanční fáze stavby. V přízemí je dále kuchyně, technická místnost, koupelna a garáž s dílnou. V mezipatře pak ložnice s koupelnou se vstupem z menší haly sloužící k posezení. V patře jsou čtyři ložnice, každá z nich s koupelnou. Sklep o výměře 61 m2 má kamenné klenbové stropy. Celková užitná plocha (včetně sklepa a půdy) činí 510 m2.

Dům má kombinované ústřední vytápění kotlem na tuhá paliva a elektrokotlem. V některých místnostech jsou navíc krbová kamna. Mezi zajímavé prvky patří několikery renovované dřevěné dveře a originální nábytek. Internet a wifi jsou ve všech prostorách.

Na pozemku zahrady jsou vedle relaxačních zón s posezením vybudovány tůňky napájené dešťovou vodou a stojí zde dřevěný zahradní domek poskytující další ubytovací prostor.

Penzion je situován na okraji obce, z níž je to autem čtvrthodinku do České Lípy, 25 minut do Děčína. Hosté mohou využít rozmanitost okolní krajiny. Blízko je to odtud do Národního parku České Švýcarsko či Lužických hor.

Stavba je nemovitou kulturní památkou, atmosféru místa dotváří zbytky kamenných zdí původní tvrze.

Máte-li zájem o bližší informace či prohlídku, kontaktujte makléře nabídky. Zajistíme i financování koupě.
Číslo zakázky: 024-NP05454
Město: Velká Bukovina
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 510 m2
Plocha pozemku: 2838 m2
Zastavěná plocha: 529 m2
Typ nemovitosti: Hotely, penziony a restaurace
Typ zařízení: Penzion
Druh objektu: Kamenná
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Telekomunikace: Internet
Topení: Ústřední - tuhá paliva, Ústřední - elektrické
Voda: Dálkový vodovod
Odpad: Septik, Jímka
Balkón: Ano (6 m2)
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

https://www.youtube.com/watch?v=Qt_VoXjcMTk

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Petr Kostovič

Kostovič Petr


 
Tel. na makléře:
+420 725 858 356

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?