Pronájem restaurace, 490 m2, Brno

65 000 czk / za měsíc
+ odstupné
Pronájem restaurace, 490 m2, Brno G

Pronájem restaurace, 490 m2, Brno

Nabízíme Vám přenechání pronájmu, s odstupným, fungující restaurace spolu s bowlingem, která se nachází ve 2. NP multifunkčního domu a Pálavském náměstí v Brně, má celkovou kapacitu 160 osob a rozlohu 490 m2.

Restaurace je rozdělená na hlavní místnost s barem a posezením, salonek a bowling s dalším posezením. Prostory jsou klimatizované s bezpečnostním zabezpečením.

Bowlingový sál má čtyři dráhy s posezením pro 60 osob. K dispozici je bar u kterého je samostatné posezení pro dalších 50 osob. Salonek má kapacitu 50 míst. Samozřejmostí jsou prostorné toalety pro hosty. V zázemí je vybavená kuchyně (kde lze lze připravovat i jídla na rozvoz), sklady, toalety, sprcha pro personál. K zásobování prostor slouží nákladní výtah. Hostům je k dispozici připojení k Wifi.

Využitelný je i boční prostor podél bowlingových drah, např. pro šipky, kulečník a další zábavu či rozšíření míst k sezení.

V okolí je celá řada obchodů a služeb a celé okolí je hustě osídleno obyvateli přilehlého sídliště a lehce dostupné MHD.
Výše nájmu je stanovena na 65 000,- Kč měsíčně. Vodné a stočné bude účtováno dle spotřeby, elektřina bude samostatně měřena a hrazena dle skutečné spotřeby. Začátek nájmu je možný po dohodě, flexibilně.

Více informací Vám rád sdělím při osobní prohlídce.
Číslo zakázky: 309-NP00073
Město: Brno
Ulice: Pálavské náměstí
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 490 m2
Plocha pozemku: 5516 m2
Zastavěná plocha: 490 m2
Typ nemovitosti: Hotely, penziony a restaurace
Typ zařízení: Restaurace
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Kamil Jelínek

Jelínek Kamil
RE/MAX Alfa 2
Spálená
11000 Praha 1
Tel. na makléře:
+420 774 006 863

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?