Pronájem restaurace, 230 m2, Praha 6 - Střešovice

30 000 czk / za měsíc

Pronájem restaurace, 230 m2, Praha

Nabízíme k podnájmu prostor nedávno otevřené restaurace přistavené k historické budově střešovické sokolovny Andělka. Restaurace se skládá z nové prosklené přístavby s místem k sezení pro asi 80 hostů, širokého baru se skleněnou chladící vitrínou a s výčepem. Samozřejmostí je sociální zařízení, dámské a pánské toalety. V zadní části prostoru restaurace, umístěné v původní historické budově sokolovny je pak zázemí, kuchyň, skladové prostory a přímý vstup pro zásobování z ulice. Je zde i vstup do suterénu, jak po schodišti, tak nákladním výtahem. V suterénu najdeme sociální zařízení pro zaměstnance, šatnu a další velký sklad.
Blízkost sportovního areálu Tatran Střešovice nabízí klientelu jednak z řad sportujících návštěvníků a jejich doprovodu, jednak je restaurace využitelná i jako oblíbené místo pro pořádání firemních a jiných večírků, vzhledem ke své poloze, kdy v přímém sousedství není žádný objekt k bydlení. Pro restauraci Andělka představuje mimo jiné zajímavou finanční příležitost Tatranem Střešovice pořádaný největší florbalový turnaj v Čechách "CzechOpen", pro který zajišťuje restaurace celodenní stravování pro více než stovku ubytovaných zahraničních účastníků turnaje, ubytovaných v protější škole.
Restaurace je plně vybavená a současný nájemce nabízí možnost odprodeje veškerého vybavení a jako bonus poskytne kontakty na současnou klientelu restaurace, která si prostor oblíbila a pořádá zde své firemní a jiné akce.
V nájemném 30.000,- Kč měsíčně je již fixně zahrnuto vytápění restaurace, k tomuto vstřícnému nájemnému pak platíte pronajímateli za spotřebu plynu na vaření (cca 2.000,- Kč měsíčně ) a za spotřebu vodné stočné (cca 6.000,- Kč měsíčně), obojí bude přefakturováno dle skutečné spotřeby. Elektřina se pak převádí na nájemce (cca 18.000,- Kč měsíčně) a rovněž si nájemce sám platí svoz smíšeného a tříděného odpadu a také poplatky ochrannému svazu autorskému za reprodukci hudby a televizního vysílání.
Volné od října 2023
Číslo zakázky: 218-NP05400
Město: Praha 6 - Střešovice
Ulice: Sibeliova
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 230 m2
Plocha pozemku: 300 m2
Zastavěná plocha: 200 m2
Plocha zahrady: 80 m2
Typ nemovitosti: Hotely, penziony a restaurace
Typ zařízení: Restaurace
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Novostavba
Energetická náročnost budovy: G
Bezbariérový: Ano
Garáž: Ne
Topení: Ústřední - plynové
Doprava: MHD
Voda: Dálkový vodovod
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Občanská vybavenost: Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Terasa: 80
Výtah: Ano

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Hana Randušková

Randušková Hana


 
Tel. na makléře:
+420 725 293 047

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?