Prodej komerčního objektu, 367 m2, Bražec

1 950 000 czk / za nemovitost

Prodej výrobního prostoru, 339 m2, Bražec

Nabízíme k prodeji technický objekt bez čp/č.ev. v obci Bražec v blízkosti Karlových Varů. Nemovitost se nachází blízko místní komunikace a v sousedství silnice spojující Karlovy Vary s Prahou. Vzhledem k budované dálnici i specifickému původnímu určení stavby jako úpravny vody může objekt zaujmout klienta, který by uvažoval využit ji jako rybí sádky. Má stále několik nádrží, přes které proudila voda. I přes to, že je objekt opuštěn, jeví se staticky neporušen. Kvalitní střecha zabránila degradaci stavby, která zůstala zachována a čeká na vdechnutí nového života. Je sice bez inženýrských sítí, ale na hranici parcely končí sloup s elektrickým vedením. Jsou k dispozici manipulační rampy, zpevněná příjezdová cesta i nádvoří. Dle zjištěných informací byla úpravna vody postavena v letech 1958-1962 a následně používaná jako zdroj pitné vody pro obec Bražec i Bochov. Voda byla přiváděná z blízkého Zeleného rybníka. Provoz úpravny byl ukončen v r. 2005.
Objekt by mohl mít i jiné využití, jako dílna, drobná výroba, skladovací prostory, autodílna atd. Fantazii se tady meze nekladou. Vidím i možnost, pokusit se přeměnit stavbu na bytovou s krásnými velkými okny do okolní zeleně. Ta tu zůstala krásná, nedotčená díky původně uzavřenému vojenskému území. Prostor v 1. NP má více jak 330m2 využitelné plochy a dále podobnou rozlohu nádrží, dle odhadu znalce. Obec Bražec nemá jako bývalý vojenský prostor stále k dispozici územní plán a proto o povolení a stavební úpravy rozhoduje zastupitelstvo obce.
Pozemek (zastavěná plocha a nádvoří) je o evidované výměře 369 m2 a pozemek (ostatní plocha) je o evidované výměře 1299 m2. Pokud hledáte podobný objekt, máte své představy o využití, neváhejte mě kontaktovat. Rád Vás objektem provedu a vysvětlí další technické specifikace.
Číslo zakázky: 270-NP00290
Město: Bražec
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 367 m2
Zastavěná plocha: 367 m2
Plocha zahrady: 1299 m2
Typ nemovitosti: Komerční objekty
Druh prostor: Výrobní
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Doprava: Silnice
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Viktor Klein

Klein Viktor


 
Tel. na makléře:
+420 775 556 690

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?