Prodej komerčního objektu (sklad), 2600 m2, Kořenice

Cena na vyžádání v kanceláři | kontakty

Prodej skladu, 11302 m2, Kořenice

Nabízím Vám rozsáhlý oplocený areál o celkové velikosti 11.302 m2 a zastavěné ploše 2.600 m2, který se nachází v obci Kořenice – Pučery.

Areál je velmi dobře strategicky umístěný – město Kolín je vzdálené pouhých 11 km, Kutná Hora pak 15 km. Velmi dobré jsou i nájezdy na dálnice D1 a D11, kde jste do 30 min. Dojezdová vzdálenost na hranici Prahy je cca 50 min.

Dle platného územního plánu je areál určený pro lehký průmysl – plochy výroby a skladování. Přípustné je i využití jako zemědělský provoz, administrativní provozy, maloobchodní prodejny, prodejní haly, restaurace, občerstvení, vzorkovny, služební byty, sklady, soc. provozy (rehabilitace a zdravotní péče), garáže, atd.

Celý areál byl původně rodinným zemědělským statkem. Po obvodu se nachází několik hospodářských budov, spíše v havarijním stavu – stodola, dílny, sklady, chlévy. Dále jsou zde dvě stavby s č.p. - u jedné stavby jsou ponechané pouze obvodové stěny, druhá je ve fázi hrubé stavby. Uprostřed areálu je prostorná manipulační plocha, v zadní části je zahrada.

Rozvod vody po areálu je ze studny, celkem jsou na pozemku tři. Odpad je zatím řešen jímkou. V obci je již schválená výstavba vodovodního řadu a tlakové kanalizace. Areál v tuto chvíli není napojený na elektřinu, nicméně je zde zřízená dostatečně silná elektrická přípojka 3 x 40 A.

Pro bližší informace a pro prohlídku této atraktivní nemovitosti mě, prosím, kontaktujte emailem nebo na níže uvedeném telefon. čísle.
Číslo zakázky: 205-NP08190
Město: Kořenice
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 2600 m2
Plocha pozemku: 11302 m2
Zastavěná plocha: 2600 m2
Typ nemovitosti: Komerční objekty
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Parkování: 20
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Jana Gondeková

Gondeková Jana


 
Tel. na makléře:
+420 606 433 370

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?