Prodej komerčního objektu (sklad), 2600 m2, Kořenice

15 990 000 czk / za nemovitost
Cena zahrnuje odměnu RK, právní servis a vyřízení hypotečního úvěru.

Prodej skladu, 11302 m2, Kořenice

Zajímavá nabídka areálu s rozsáhlými pozemky s velkým potenciálem!

Areál o velikosti 11.302 m2 se nachází v obci Kořenice - Pučery a je dle platného územního plánu určený pro lehký průmysl – plochy výroby a skladování.

Je velmi dobře strategicky umístěný – město Kolín je vzdálené pouhých 9 km, Kutná Hora pak 12 km. Velmi dobré jsou i nájezdy na dálnice D1 a D11, kde jste do 30 min. Dojezdová vzdálenost na hranici Prahy je cca 50 min.

Celý areál byl původně rodinným zemědělským statkem. Po obvodu se nachází několik hospodářských budov, spíše v havarijním stavu – stodola, dílny, sklady, chlévy. Dále jsou zde dvě stavby s č.p. - u jedné stavby jsou ponechané pouze obvodové stěny, druhá je ve fázi hrubé stavby. Uprostřed areálu je prostorná manipulační plocha, v zadní části je zahrada.

Areál je oplocený. V tuto chvíli není napojený na elektřinu, nicméně je zde zřízená dostatečně silná elektrická přípojka (pro provoz výrobních strojů, apod.)

V obci je již schválená výstavba vodovodního řadu a tlakové kanalizace. Zatím je rozvod vody po areálu proveden z jedné ze studen, celkem jsou zde 3 studny. Odpad je zatím řešen jímkou.

Pro bližší informace a pro prohlídku této atraktivní nemovitosti mě, prosím, kontaktujte emailem nebo na níže uvedeném telefon. čísle.
Číslo zakázky: 205-NP08190
Město: Kořenice
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 2600 m2
Plocha pozemku: 11302 m2
Zastavěná plocha: 2600 m2
Typ nemovitosti: Komerční objekty
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Parkování: 20
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Jana Gondeková

Gondeková Jana


 
Tel. na makléře:
+420 606 433 370

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?