Prodej komerčního objektu (administrativní budova), 353 m2, Nebovidy

15 999 000 czk / za nemovitost
Prodej komerčního objektu (administrativní budova), 353 m2, Nebovidy B

Prodej administrativní budovy, 363 m2, Nebovidy

Chcete své bydlení spojit s podnikáním? Hledáte nové kanceláře s možností parkování a možností individualizace interiéru?
Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji specifickou rezidenci z 18. století v příměstské obci Nebovidy u Brna na okraji jihozápadního sektoru města Brna, která předčí vaše očekávání. Bývalá fara byla dostavěna do uzavřeného bloku pro vytvoření maximálního soukromí.
Dům je již téměř dokončen a najdete zde až 9 kanceláří, možnost před domem zaparkovat 3 auta a ve dvoře další 4-5. Stejně tak není problém s dopravou, zastávku najdete přímo před domem.
Dům v současné době probíhá celkovou rekonstrukcí, kdy většina je hotova a nyní je před novým majitelem možnost volby vybavovacích předmětů jako dlažba, obklady atd.. Předpokládaná investice do dodělání je cca 1 mio a délka 1-2 měsíce podle požadavků nových majitelů.
Do domu můžeme vstoupit přes vnitřní nádvoří nebo vchodem přímo u ulice. Samotná nemovitost je dvoupatrová a velmi citlivě a promyšleně rozdělená na 3 sekce, které na sebe navazují.
Všechny mají samostatné sociální zařízení a vstupy. Celý dům je napojen k nejmodernějším technologiím Loxone tak, aby splňoval veškeré parametry chytré domácnosti. Dům má tepelné čerpadlo Enbra. V celém přízemí je podlahové vytápění. Dům také může mít původní cihlový sklep, který má 3 dómy a je připraven jako zázemí pro wellness, vinný sklep pro až 100 osob nebo sál pro přednášky, prezentace atd. Ve sklepě je zavedena stejně jako v celém objektu rekuperace, klimatizace a i zde najdete sociální zázemí pro maximální komfort vašich návštěv.
Obec Nebovidy je pouze 5 km od Brna, k dálnici D1 a D2 je to také pouze do 5ti km. Zastávka MHD je přímo před domem. Obec Nebovidy s 820 stálými obyvateli má veškeré sociální a kulturní zázemí.
Číslo zakázky: 268-NP00889
Město: Nebovidy
Číslo podlaží v domě: 1
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 353 m2
Plocha pozemku: 363 m2
Zastavěná plocha: 210 m2
Typ nemovitosti: Komerční objekty
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Novostavba
Energetická náročnost budovy: B
Garáž: Ne
Parkování: 7
Balkón: Ne
Lodžie: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Ondřej Franc

Franc Ondřej
RE/MAX Delux
Křenová
60200 Brno - Trnitá
Tel. na makléře:
+420 724 689 510

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?