Prodej komerčního objektu (jiný), 633 m2, Říčany

36 900 000 czk / za nemovitost
Prodej komerčního objektu (jiný), 633 m2, Říčany D

Prodej komerčního objektu, 744 m2, Říčany

Hledáte nemovitost, kde byste mohli podnikat? Využít ji na kanceláře, ateliér, k provozování MŠ, ZŠ nebo ZUŠ, přebudovat ji, či ji pronajímat? Nebo k něčemu úplně jinému? Tak právě tato nemovitost s všestranným využitím je pro Vás to pravé.
Vila v centru obce Říčany u Prahy, je rozdělená na 3 nadzemní podlaží a suterén. V prostorách 1.patra nalezneme mateřskou školku s rozšířenou výukou jazyků, kterou zde vybudovala současná majitelka, jejíž součástí je zahrada ve vnitrobloku (161 m2) a přistavěná budova jídelny. Prostory mateřské školky tak dohromady činí 192 m2 + zahrada. Oddělený vchod do budovy pak dále náleží jeslím (dětská skupina), které k sobě také mají zahrádku (80,5 m2). Prostory jeslí: 125 m2 + zahrada. Veškeré sociální zařízení, chodby a zahrady 1.patra jsou přizpůsobeny a vybaveny tak, aby sloužily těmto účelům, které schválil městský úřad kolaudačním rozhodnutím - Úřad povolil změnu stavu užívání budovy ze základní školy na mateřskou, tudíž kdyby bylo Vaším záměrem zde provozovat MŠ (popřípadě ZŠ po jednoduchém zpětném vrácení na původní účel užívání stavby), máte zelenou.
Vystoupáme-li pak do 2.nadzemního podlaží, nalezneme zde prostory bývalých učeben, kabinetů a sborovny (z doby užívání budovy jako ZŠ), které se momentálně pronajímají jako kanceláře. I takto je možné prostory modifikovat, a využít tak celý potenciál budovy. Kanceláře mají svůj vlastní nezávislý vchod do budovy. Momentálně jsou z 5 kanceláří 4 pronajaté. Máme k dispozici tabulky s nájmy a jejich výší za jednotlivé kanceláře (dle Vašich představ pak můžete upravovat).
Podkroví (3.nadzemní podlaží) je vhodné například pro soukromý ateliér, učebnu výtvarné a hudební nauky, hernu, sklad, další kancelář apod.
Suterén je pak plný sklepů, prostor k uskladnění, které je také možné pronajímat, v případě ZŠ a MŠ se zde nacházela keramická dílna. V jedné z místnosti je rozvodna kabelů společnosti Cetin.
K budově patří také parkoviště o velikosti 87,5 m2 (pro 7 aut), což jistě v centru obce oceníte jak Vy, tak třeba rodiče, nebo zaměstnanci z kanceláří v 2.patře.
U této nemovitosti skutečně platí, že představivosti se meze nekladou. Využití prostor závisí na Vás!
Současná majitelka si přeje nemovitost prodat, a jakákoliv komunikace ohledně nemovitosti je vítána – pokud by chtěl nový majitel školku/školu převzít, pokud by chtěl nemovitost koupit a nechat zde současnou majitelku dále fungovat a o školku se starat, stejně tak kdyby chtěl budovu koupit, školku již dále neprovozovat, a upravit si prostor k obrazu svému. Jesle zde mají dohodnutou působnost do roku 2022.
U budovy nalezneme veškerou občanskou vybavenost, park, rybník, autobusovou zastávku apod.
Číslo zakázky: 020-NP05652
Město: Říčany
Ulice: 17. listopadu
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 633 m2
Plocha pozemku: 754 m2
Zastavěná plocha: 425 m2
Plocha zahrady: 241 m2
Typ nemovitosti: Komerční objekty
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: D
Rok rekonstrukce: 2012
Garáž: Ne
Parkování: 7
Doprava: MHD, Autobus
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta, Supermarket, Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Klára Tumpachová

Tumpachová Klára
RE/MAX G8 Reality
Rohanské nábřeží
18600 Praha 8 - Karlín
Tel. na makléře:
+420 775 069 068

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?