Pronájem komerčního objektu, Hustopeče

12 000 czk / za měsíc
+ DPH a energie

Pronájem obchodního prostoru, 59 m2, Hustopeče

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu obchodní prostory ve skvělé lokalitě v Hustopečích na autobusovém nádraží. Tato nemovitost přináší řadu výhod pro Vaše podnikání.

První výhodou je vynikající viditelnost, obchodní prostory budou všem projíždějícím nápadně viditelné, tím získáte větší množství potenciálních zákazníků. Další výhodou je blízké vlakové nádraží, což Vám umožní snadné spojení s okolními městy a obcemi a Vaši zákazníci budou mít jednoduchý přístup k Vašim prostorům.

Prostory se nacházejí v přízemní budově na autobusovém nádraží a skládají se ze vstupní místnosti 13,4 m2, dvou průchozích místností (14,33 m2 a 11,57 m2) a technického zázemí s toaletou (20,2 m2). Jsou určeny k rekonstrukci. Nájemce si prostory upraví na vlastní náklady dle svých představ a potřeb, což bude zohledněno v nájemném v prvním roce nájmu, kdy bude měsíční nájemné sníženo na 4.000 Kč + DPH + energie.

Tyto prostorné komerční prostory jsou vhodné pro různé typy podnikání. Můžete zde otevřít prodejnu s různým zbožím. Další možností je zřízení kanceláře či konzultačního centra, kde budete mít dostatek místa pro Vaši práci a setkávání se zákazníky. V neposlední řadě můžete využít těchto prostor pro různé služby, jako je třeba kosmetický nebo masážní salon. Možnosti využití těchto prostor jsou skutečně široké a záleží jen na Vás, jakým směrem se chcete vydat. Majitel si však nepřeje bistro s rychlým občerstvením.

Měsíční nájemné činí 12.000 Kč + DPH + energie. Vratná kauce ve výši 2x měsíční nájemné - 29.040 Kč a provize 1x měsíční nájemné + DPH - 14.520 Kč. V prvním roce bude nájemné sníženo na 4.000 Kč + DPH + energie.

Tato skvělá nabídka je k dispozici ihned. Pokud máte zájem o prohlídku těchto prostor, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poskytneme další informace a domluvíme termín prohlídky.
Číslo zakázky: 077-NP06011
Město: Hustopeče
Typ nemovitosti: Komerční objekty
Druh prostor: Obchodní
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Doprava: Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta, Supermarket, Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Michal Stehlík

Stehlík Michal


 
Tel. na makléře:
+420 733 679 940

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?