Pronájem komerčního objektu (výroba), 1796 m2, Kladno

155 520 czk / za měsíc
Cena uvedena bez DPH

Pronájem skladu, 1796 m2, Kladno

Nabízíme Vám k pronájmu výrobně-skladovací halu (1296 m2) s venkovní skladovací plochou cca 500 m2 v uzavřeném komerčním areálu s vrátnicí v Kladně, Kročehlavech, ul. Milady Horákové.

Komplex sestává ze skladovací/výrobní haly 1296 m2, sestávající z hlavní provozní části (732 m2), šesti menších skladovacích místností, třech kanceláří a zázemí v podobě oddělených šaten, sociálního zařízení včetně sprchy, kuchyňky a technického zázemí. V ceně nájmu je zahrnuto i výhradní užívání venkovní parkovací/skladovací plochy cca 500 m2.

Budova je celkově ve velmi dobrém stavu a je napojena na všechny inženýrské sítě. Vytápění kanceláří a zázemí vlastní kotelnou s rozvodem do radiátorů. Temperování haly je zajištěno čtyřmi plynovými agregáty. Hala je dále vybavena rozvodem stlačeného vzduchu, mostovým jeřábem a soustavou montážních jam v podlaze. Povrch podlah tvoří zátěžová čedičová dlažba. Vjezd do haly je automatickými vraty o rozměru 4,8 x 5,15m. Výška stropu pod vazníky 5,5m. V případě zájmu je možno převzít moderně vybavenou kancelář, regálový systém "Proman" a stromečkové zakladače "Corex" v majetku původního nájemce.

K dispozici je dostatek parkovacích míst po obvodu areálu a společná vrátnice. Komplex je velmi dobře dopravně dostupný pro kamiony z dálnice D6 (Praha-Karlovy Vary). Výhodou je též těsná blízkost nákladového nádraží. Pro další informace a sjednání termínu prohlídky volejte.
Číslo zakázky: 023-NP07019
Město: Kladno
Ulice: Milady Horákové
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 1796 m2
Plocha pozemku: 1296 m2
Zastavěná plocha: 1296 m2
Typ nemovitosti: Komerční objekty
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Parkování: 30
Topení: Lokální - plynové, Ústřední - plynové
Doprava: Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Jan Frank

Frank Jan


 
Tel. na makléře:
+420 731 618 328

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?