Pronájem komerčního objektu (sklad), 1250 m2, Tuchlovice

Cena na vyžádání v kanceláři | kontakty

Pronájem skladu, 1250 m2, Tuchlovice

Nabízíme k pronájmu komerční objekt typu sklad v atraktivní lokalitě Části obce Tuchlovice, Obce Tuchlovice, okres Kladno. Tato nemovitost představuje ideální investiční příležitost s vynikajícím potenciálem a vysokou návratností investice.

Skladový objekt je postaven z kvalitního cihlového materiálu, což zaručuje jeho stabilitu a dlouhodobou odolnost. Nabízí také dostatečný počet parkovacích míst pro až 100 vozidel, což je výhodou při provozování podnikání v této lokalitě.

Tento přízemní objekt je před rekonstrukcí, což představuje jedinečnou příležitost pro investory, kteří si přejí přizpůsobit nemovitost svým potřebám a vytvořit z ní moderní a efektivní pracovní prostor. Objekt má zastavěnou plochu 625m² a užitnou plochu 1250m², což poskytuje dostatek prostoru pro různé obchodní aktivity.

Dalším lákadlem pro investory je výhodná poloha nemovitosti. Nachází se v Části obce Tuchlovice, která je vyhledávanou lokalitou pro podnikání díky své blízkosti ke Kladnu. Tato oblast nabízí skvělé dopravní spojení a snadný přístup k dálnici, což je výhodou pro logistické společnosti a obchodní subjekty.

Investoři se také mohou těšit na možnost pronájmu této nemovitosti. Díky její výhodné poloze a dostupnosti se jedná o atraktivní místo pro podnikání v různých oborech. Prostor je ideální pro skladování, distribuci zboží nebo jako výrobní či administrativní centrum.

Celkově lze tedy říci, že tato nemovitost nabízí investiční příležitost s vynikajícím potenciálem a výhodnou polohou. V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.
Číslo zakázky: 023-NP07278
Město: Tuchlovice
Celková plocha: 1250 m2
Zastavěná plocha: 625 m2
Typ nemovitosti: Komerční objekty
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Energetická náročnost budovy: E
Garáž: Ne
Parkování: 100
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Lenka Medřická

Medřická Lenka


 
Tel. na makléře:
+420 605 280 807

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?