Prodej komerčního prostoru (apartmány), 172 m2, Arnoltice

5 990 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 346 m2, Arnoltice

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme ke koupi dům s podnikatelským záměrem ubytovacích služeb.

Nemovitost se nachází na lukrativním místě, v obci Arnoltice u Děčína. Obec i blízké okolí je turisticky velmi oblíbené a vyhledávané místo uprostřed unikátní krajiny Českosaského Švýcarska. Za zmínku stojí například biotop Nový Svět, který je přímo v obci Arnoltice, dále 7 km vzdálená obec Hřensko, která nabízí nespočet turisticky známých a vyhledávaných míst jako je například Pravčická brána a soutěsky. V blízkém okolí je také vyhlídka Belveder na Labské Stráni, vyhlídka Růženka v obci Růžová atd.

Nemovitost, která má zastavěnou plochu 172 m² a plocha celé zahrady je 899 m², se prodává včetně kvalitně a detailně vypracovaného projektu a stavebního povolení na stavbu penzionu. V návrhu se počítá se zvýšením počtu pokojů k užívání ve všech patrech včetně podkroví a rekonstrukce v interiéru již započala bouracími a úklidovými pracemi uvnitř budovy.
Na pozemku je velký pískovcový klenutý sklep, takže se nabízí realizace vinného sklepa a jeho využívání k posezení. Brána ve spodní části umožňuje vjezd přímo na pozemek, kde se mohou zrealizovat parkovací místa pro ubytované. Dále je také možno využít Pergolu, jako další místo k posezení návštěvníků penzionu třeba u grilu.

Tuto nemovitost vřele doporučujeme vzhledem jejímu umístění a potenciálu využití ke komerčnímu účelu provozování rekreačního ubytování, o které je v této lokalitě veliký zájem ze strany turistů.
Číslo zakázky: 260-NP00575
Město: Arnoltice
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 172 m2
Plocha pozemku: 899 m2
Zastavěná plocha: 172 m2
Plocha zahrady: 899 m2
Typ nemovitosti: Komerční prostory
Druh prostor: Apartmány
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: V rekonstrukci
Energetická náročnost budovy: C
Garáž: Ne
Odpad: Septik, Jímka
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Jaroslav Srbecký

Srbecký Jaroslav


 
Tel. na makléře:
+420 720 706 040

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?