Prodej komerčního prostoru (obchodní), 324 m2, Brno

Cena na vyžádání v kanceláři | kontakty
Prodej komerčního prostoru (obchodní), 324 m2, Brno G

Prodej obchodního prostoru, 161 m2, Brno

Nabízíme k prodeji nedokončený komerční prostor na ulici Francouzská v Brně. Jednotka byla původně zkolaudována jako byt. Zamýšlená přestavba však nebyla dokončena a v současnosti je jednotka již 3 roky v nedokončeném stavu. Je zde též možnost pronájmu a dokončení na náklady nájemce.

Jednotka B, byla zamýšlena jako další komerční prostor. Uvažovalo se o fitcentru, masérně, vinárně či jiném obchodním prostoru. Celková plocha jednotky včetně sklepních prostor které k ní náleží je 161 m². V přízemí je to 48 m² zahrnující prostor pro zákazníky včetně sociálního zázemí pro personál, dále schodištní část a následně suterénní prostory o velikosti 113 m² členěné do několika sklepních "salónků" či sekcí. V suterénu je rovněž sociální zázemí pro zákazníky i personál.

Suterénní část je ve stavu před dokončením, přízemí je pak spíše ve stádiu hrubé stavby. Stavební úpravy ustaly cca před 3 lety a od té doby se jednotka nachází v aktuálním stavu.

Dokončení či zásadnější přestavba tak již bude na novém majiteli (případně nájemci). 

K prodeji jsou celkem dvě jednotky - viz http://francouzska105.cz . Jednotky je možné koupit samostatně, ale také společně. V suterénu jsou obě propojeny průchodem.

Oblast ulice Francouzské a okolí se v posledních letech rychle rozvíjí a kultivuje. Vznikají a modernizují se zde bytové domy. A obyvatel nových bytů v okolí každým rokem přibývá. Síť obchodu a služeb je zde hlavně díky historii lokality zatím nerozvinutá.

Komerční prostory tak nabízejí příležitost vybudovat zde podnik, který má potenciál uspokojit klienty z řad přibývajících obyvatel.

Budova nedisponuje žádnými parkovacími plochami a parkování tak bude nutné realizovat v rámci bližšího okolí.
Číslo zakázky: 077-NP04557
Město: Brno
Ulice: Francouzská
Počet nadzemních podlaží objektu: 7
Celková plocha: 324 m2
Plocha pozemku: 324 m2
Zastavěná plocha: 324 m2
Typ nemovitosti: Komerční prostory
Druh prostor: Obchodní
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Ve výstavbě (hrubá stavba)
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Telekomunikace: Internet
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Libor PJ Talaš

Talaš Libor
RE/MAX Pro
Blatného
61600 Brno
Tel. na makléře:
+420 734 600 643

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?